Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T
Артикул: 5904067443679
Розпродаж
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t1
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t2
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t3
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t4
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t5
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t6
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t7
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t8
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t9
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t10
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t11
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t12
  • Верстат рейсмусовий Powermat PM-SG-2000T - фото t13
Відправимо за 24 год
На складі
1 шт.
Мережа наших
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оплата частинами ПриватБанк
    (3 платежі)
  • Оплата частинами Monobank
    (3 платежі)
  • Онлайн оплата WayForPay
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Сьогодні
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Сьогодні
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
Аналогічний товар іншого виробника
Рейсмус EMTOP ETHP15001
Відправимо за 24 год
  • Категорія товару Верстати фуговально-рейсмусові
  • Виробник Powermat
  • Тип Рейсмусовий
  • Потужність, Вт 2000 Вт
  • Вид Настільний
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Ширина стругання, мм 330 мм
  • Висота стругання, мм 160 мм
  • Кількість ножів 2 шт
  • Країна бренду Польща
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Напруга живлення
230 В / 50 Гц
Потужність двигуна
2000 Вт
Частота обертання валу на холостому ходу
Максимальна ширина стругання
330 мм
Максимальна товщина стругання
~3 мм (за один прохід)
Висота стругання
Матеріал леза
Вуглецева сталь HSS 211
Швидкість подачі матеріалу
6 м/хв
Розміри ножа
330 x 16,3 x 2 [мм]
Розмір робочого столу
330 x 300 [мм]
Вага виробу
27,5 кг
Особливості:
  • Мікрометрична рукоятка
  • Прецизійний кривошип для встановлення робочого положення матеріалу з точністю до міліметра.
Переваги:
  • Висока продуктивність: Можливість стругання великих дощок завдяки кронштейнам з максимальною довжиною 696 мм підвищує продуктивність і полегшує роботу з великими матеріалами.