Пилосос Black&Decker BXVMS600E
Артикул: BXVMS600E
Акція
  • Пилосос Black&Decker BXVMS600E - фото t1
  • Пилосос Black&Decker BXVMS600E - фото t2
  • Пилосос Black&Decker BXVMS600E - фото t3
  • Пилосос Black&Decker BXVMS600E - фото t4
  • Пилосос Black&Decker BXVMS600E - фото t5
В наявності у постачальника
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Промислові та акумуляторні пилососи
  • Виробник Black&Decker
  • Тип прибирання Сухе прибирання
  • Потужність мережевих, Ват 600 Вт
  • Обсяг контейнера, л 0,8 л
  • Тип Вертикальні пилососи
  • Тип живлення Електричний
  • Клас Побутовий
  • Тип фільтра HEPA
  • Циклонний
  • Тип пилозбірника Контейнерний (без мішка)
  • Матеріал контейнера Пластик
  • Система очищення фільтра Ні
  • Зовнішня розетка для електроінструменту Ні
  • Функція видування Ні
  • Країна бренду США
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Живлення
220 В, 50 Гц
Потужність
600 Вт
Тип збирання
сухий
Обсяг пилозбірника
0,8 л
Шнур живлення
6 м
Габаритні розміри упаковки
155 х 528 х 210 мм