Сінокосарка Zipper ZI-BM870ECO
Артикул: ZI-BM870ECO
Акція
  • Сінокосарка Zipper ZI-BM870ECO - фото t1
  • Сінокосарка Zipper ZI-BM870ECO - фото t2
  • Сінокосарка Zipper ZI-BM870ECO - фото t3
  • Сінокосарка Zipper ZI-BM870ECO - фото t4
В наявності у постачальника
Мережа наших
  • Потужність к.с.
    5 к.с.
  • Тип
    Сегментна
  • Ширина обробки, см
    87 см
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Сінокосарки
  • Виробник Zipper
  • Потужність к.с. 5 к.с.
  • Тип Сегментна
  • Ширина обробки, см 87 см
  • Країна бренду Австрія
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
  • Виробник: Zipper
  • Вага: 55 кг
  • Ємність бака: 3,2 л
  • Потужність двигуна: 3680 Вт
  • Тип двигуна: 1-циліндровий 4-тактний OHV
  • Обороти двигуна: 3600 об/хв
  • Об'єм двигуна: 159 куб.см
  • Паливо: Неетильований бензин
  • Ширина косіння: 870 мм
  • Швидкість: 2,5 км/год
  • Габарити (ШхДхВ): 570х860х580 мм