Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB254N
Артикул: ZI-HB254N
Новинка
Відео огляд
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB254N - фото t1
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB254N - фото t2
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB254N - фото t3
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB254N - фото t4
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB254N - фото t5
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB254N - фото t6
В наявності у постачальника
Мережа наших
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Верстати фуговально-рейсмусові
  • Виробник Zipper
  • Тип Фуговально-рейсмусовый
  • Потужність, Вт 1500 Вт
  • Глибина знімання стружки, мм 2 мм
  • 2,5 мм
  • Вид Підлоговий
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Ширина стругання, мм 254 мм
  • Кількість ножів 2 шт
  • Країна бренду Австрія
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Напруга
230 В / 50 Гц
Потужність двигуна
1,5 кВт (1500 Вт)
Ширина обробки
254 мм
Глибина зняття за прохід (фуганок)
2,5 мм
Глибина зняття за прохід (рейсмус)
2 мм
Швидкість обертання (валу)
Швидкість подачі
4 м/хв
Кількість стругальних ножів
Розмір столу рейсмусу
270 × 254 мм
Розмір робочого столу
920 × 263 мм
Максимальна глибина рейсмусування
2 мм
Кут нахилу направляючої
45°
Фугувальний упор
640 × 127 мм
Габарити
954 × 494 × 483 мм
Транспортні габарити
1015 × 430 × 510 мм
Вага нетто
30 кг
Вага брутто
34,5 кг
Фугувально-рейсмусовий верстат Zipper ZI-HB254N - це компактне настільне обладнання для вирівнювання і калібрування заготовок з деревини, яке буде відмінним варіантом для самостійних майстрів і невеликих майстерень. Легко встановлюється на верстак чи іншу робочу поверхню, що дозволяє економити робочу площу. Ширина обробки - 254 мм, глибина зняття за один прохід - 2,5 мм фуганок, 2 мм рейсмус. Потужність двигуна - 1,5 кВт, живлення від напруги 230 В.
  • Настільне встановлення
  • Повітряне охолодження двигуна
  • Ремінний привід
  • Посилені столи з гладкою поверхнею
  • Поворотна ручка для регулювання висоти столу
  • Вихід під аспірацію
  • Сертифікація СЄ.
Які існують види фугувально-рейсмусових верстатів?
За сферою використання фугувально-рейсмусові верстати класифікують на такі види:
  • Професійні - з шириною обробки 400 мм і більше, для великих виробництв.