Цвяхи BOSTITCH F250R40Q
Артикул: F250R40Q
  • Цвяхи BOSTITCH F250R40Q - фото t1
немає в наявності
Схожі товари
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Категорія товару Приладдя до степлера, цвяхозабивача
  • Виробник BOSTITCH
  • Тип Цвяхи
  • Матеріал Сталь
  • Тип цвяха/штифта F
  • Размер/длина, мм 40 мм
  • Діаметр цвяха / заклепки 2,5 мм
  • Діаметр головки 7,2 мм