Цвяхи BOSTITCH KB380120
Артикул: KB380120
  • Цвяхи BOSTITCH KB380120 - фото t1
В наявності у постачальника
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
  • Категорія товару Приладдя до степлера, цвяхозабивача
  • Виробник BOSTITCH
  • Тип цвяха/штифта BRT21/KB
  • Размер/длина, мм 120 мм
  • Діаметр цвяха / заклепки 3,8 мм
  • Діаметр головки 9 мм