Фрезерний верстат по дереву Holzmann FS 160SOLID
Артикул: FS160SOLID_400V
Акція
  • Фрезерний верстат по дереву Holzmann FS 160SOLID - фото t1
  • Фрезерний верстат по дереву Holzmann FS 160SOLID - фото t2
  • Фрезерний верстат по дереву Holzmann FS 160SOLID - фото t3
  • Фрезерний верстат по дереву Holzmann FS 160SOLID - фото t4
  • Фрезерний верстат по дереву Holzmann FS 160SOLID - фото t5
  • Фрезерний верстат по дереву Holzmann FS 160SOLID - фото t6
В наявності у постачальника
Мережа наших
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Верстати фрезерні
  • Виробник Holzmann
  • Тип Горизонтальний
  • Потужність, Вт 1500 Вт
  • Призначення По дереву
  • Напруга, В 3 фази (380В)
  • Хід шпинделя, мм 100 мм
  • Макс. товщина заготовки 105 мм
  • Mакс. діаметр інструмента, мм 150 мм
  • Довжина робочого столу, мм 620 мм
  • Розміщення Підлоговий
  • Країна бренду Австрія
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Габаритні розміри при транспортуванні
550х720х960 мм
Максимальна товщина заготовки
105 мм
Максимальний діаметр ріжучого інструменту
150 мм
Потужність двигатела S1 та S6
Отвір столу
160 мм
Розмір столу
620 х 510 мм
Сертифікат
СЕ
Хід шпинделя
100 мм
Частота обертання шпинделя
Діаметр фрезерного шпинделя
30 мм
Напруга
230 В
Вага брутто
126 кг
Вага нетто
110 кг
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Фрезерний верстат Holzmann FS 160 SOLID - оновлена модель фрезера FS160L.
СХЕМА ОБРОБКИ:
  • Поздовжнє фрезерування
  • Фрезерування шипів і вушок
  • Криволінійне фрезерування за шаблоном
  • Фрезерування кінцевими фрезами
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
  • Зручна зміна перекидання ременів (регулювання швидкості)
  • Вихід під аспірацію і зручне регулювання щічок.
  • Захист ріжучого елемента.
Опис і що входить до комплекту постачання:
  • Масивна конструкція дозволяє обробляти габаритні заготовки та виключає вібрацію.
  • Потужний двигун 2200Вт забезпечить якісну і продуктивну роботу.
  • Магнітний пускач виключає мимовільний пуск верстата після відключення електроживлення.
  • Підключення 220В або 380В (в залежності від модифікації)
  • У комплекті немає каретки.
Комплект постачання:
  • Верстат
  • Захисний кожух
  • Кутовий упор
  • Змінний шпиндель 30 мм
  • Цанговий затискач 12 мм