Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150
Артикул: 5902565271060
Оплата частинами
  • Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150 - фото t1
  • Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150 - фото t2
  • Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150 - фото t3
  • Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150 - фото t4
  • Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150 - фото t5
  • Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150 - фото t6
  • Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150 - фото t7
  • Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150 - фото t8
  • Верстат для заточування свердел Powermat PM-ODW-150 - фото t9
Відправимо за 24 год
На складі
1 шт.
Мережа наших
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оплата частинами ПриватБанк
    (3 платежі)
  • Оплата частинами Monobank
    (3 платежі)
  • Онлайн оплата WayForPay
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Сьогодні
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Сьогодні
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Верстати для заточування свердел
  • Виробник Powermat
  • 13 мм
  • Потужність, Вт 150 Вт
  • Частота обертання, об/хв 4800 об/хв
  • Кут заточування свердел 118°
  • Тип Верстат
  • Країна бренду Польща
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Живлення:
230В / 50Гц
Потужність:
150 Вт
Плавне регулювання швидкості:
Діаметри свердел:
3-13 мм
Кут заточування свердла:
118°
Мінімальна довжина свердла:
60 мм
Тип зачисного круга:
Металевий диск з алмазним покриттям
Вага:
2,67 кг
Інструмент PM-ODW-150 оснащений
  • Гніздом для кріплення головки для обертального свердла
  • Гніздом для встановлення головки та регулювання відповідного положення заточування.
  • Гумові захисні кожухи, що закривають шліфувальні отвори.
Точило для свердел відрізняється легкою вагою і портативністю, продуктивність і довговічність точила знаходиться на найвищому рівні. Обробляє всі свердла типу HSS діаметром від 3 мм до 13 мм. Такий широкий діапазон розмірів дозволяє заточувати найпоширеніші свердла.