Камера інспекційна акумуляторна Milwaukee M12 360IC12-201C
Артикул: 4933480740
  • Камера інспекційна акумуляторна Milwaukee M12 360IC12-201C - фото t1
  • Камера інспекційна акумуляторна Milwaukee M12 360IC12-201C - фото t2
  • Камера інспекційна акумуляторна Milwaukee M12 360IC12-201C - фото t3
  • Камера інспекційна акумуляторна Milwaukee M12 360IC12-201C - фото t4
В наявності у постачальника
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 36 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Оглядові камери
  • Виробник MILWAUKEE
  • Розмір дисплею, " 4,3"
  • Довжина кабеля, см 120 см
  • Діаметр головки, мм 10 мм
  • Ємність акумулятора, А/г 2 А.г
  • Напруга акумулятора, В 12 В
  • Країна бренду США
  • Гарантія 36 місяців
Додаткові характеристики:
Тип акумулятора
Li-ion
Напруга
12 В
Ємність акумулятора
2 Аг
Діапазон температур для зберігання
-20°C ~ +60°C
Діаметр головки камери
10 мм
Довжина кабелю камери
1200 мм