Машина прочистна акумуляторна Milwaukee M18 FFSDC10-0 ранцева (без АКБ та ЗП)
Артикул: 4933459707
Відео огляд
Без акумулятора
  • Машина прочистна акумуляторна Milwaukee M18 FFSDC10-0 ранцева (без АКБ та ЗП) - фото t1
  • Машина прочистна акумуляторна Milwaukee M18 FFSDC10-0 ранцева (без АКБ та ЗП) - фото t2
  • Машина прочистна акумуляторна Milwaukee M18 FFSDC10-0 ранцева (без АКБ та ЗП) - фото t3
  • Машина прочистна акумуляторна Milwaukee M18 FFSDC10-0 ранцева (без АКБ та ЗП) - фото t4
  • Машина прочистна акумуляторна Milwaukee M18 FFSDC10-0 ранцева (без АКБ та ЗП) - фото t5
  • Машина прочистна акумуляторна Milwaukee M18 FFSDC10-0 ранцева (без АКБ та ЗП) - фото t6
  • Машина прочистна акумуляторна Milwaukee M18 FFSDC10-0 ранцева (без АКБ та ЗП) - фото t7
  • Дивитися Відео
В наявності у постачальника
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 36 місяців
    Гарантії на товар
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
  • Категорія товару Прочисні машини
  • Виробник MILWAUKEE
  • Тип живлення Акумуляторний
  • Напруга акумулятора, В 18 В
  • Макс. діаметр труби, мм 75 мм
  • Швидкість, об/хв 250 об/хв
  • Мін. діаметр труби, мм 32 мм
  • Довжина кабелю, м 15 м
  • Країна бренду США
  • Гарантія 36 місяців
Додаткові характеристики:
Акумулятор
0
Напруга (В)
18
Тип акумулятора
Li-ion
Діаметр водопроводу (мм)
Діаметр спіралі (мм)
10
Довжина троса (м)
15
Ємність акумулятора (Аг)
Поставляється без акумуляторів
Поставляється в
Поставляється без кейсу чи сумки
Стандартна комплектація
1 х ранець, 1 х барабан, 1 х 10 мм х 15 м трос, 1 х набір насадок та знімачів
Тип троса
Innenseele
Автоматична подача
Виміряний рівень звукової потужності (дБ(А))
Похибка виміряного рівня звукової потужності (дБ(А))
Похибка рівня звукового тиску (дБ(А))
3
Рівень звукового тиску (Lpa) (дБ (А))
72.4
Загальна вага (EPTA) (кг)
13.4 (M18 B5)
  • Безщітковий двигун POWERSTATE™, що розвиває потужність достатню для проштовхування 30 м тросика.
  • Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
  • Електронна педаль з нековзним покриттям забезпечує максимальну міцність.
  • SWITCH PACK™ барабан може вміщувати 8 мм х 23 м тросик
  • Сховище приладдя на інструменті