Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MW
Артикул: 5904067442511
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MW - фото t1
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MW - фото t2
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MW - фото t3
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MW - фото t4
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MW - фото t5
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MW - фото t6
Активна потужність
немає в наявності
Схожі товари
  • Тип
    Джерело БЖ
  • Активна потужність
    800 Вт
  • Напруга батареї
    12 В
  • Акумуляторна батарея
    Зовнішня
  • Синусоїдність струму
    Правильна
  • Країна збірки
    Китай
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
  • Категорія товару Джерела безперебійного живлення
  • Виробник Powermat
  • Тип Джерело БЖ
  • Кількість фаз 1 фаза (220 В)
  • Активна потужність 800 Вт
  • Напруга батареї 12 В
  • Тип монтажу Настільні/вертикальні (mini tower)
  • Акумуляторна батарея Зовнішня
  • Синусоїдність струму Правильна
  • Призначення Для компʼютера
  • Для дому і дачі
  • Для заміського будинку
  • Для електрокотла
  • Для пелетного котла
  • Для твердопаливного котла
  • Для побутової техніки
  • Для двоконтурного котла
  • Для насоса системи опалення
  • Для насосної станції (свердловини)
  • Для освітлення
  • Для офісу
  • Для принтера
  • Для холодильника
  • Для циркуляційного насоса
  • Для сонячних батарей
  • Для квартири
  • Для ноутбука
  • Для телевізора
  • Особливості Підключення додаткових батарей
  • Без акумулятора
  • Країна бренду Польща
  • Країна збірки Китай
Додаткові характеристики:
Потужність
1000 Ва / 800 Вт
Напруга
230 В змінного струму
Вихідні розетки
2x розетки 230В із заземленням типу schuko
Частота
50 Гц
Тип трансформатора
Тороїдальний
Стабілізація напруги
Так
Форма напруги
Чиста синусоїда
Спотворення форми сигналу
≤3%.
Підтримувані типи акумуляторів
12 В - AGM VRLA і GEL
Зарядна напруга
13,6 В
Максимальний зарядний струм
20 А
Захист акумулятора
При 10,5 В
Час перемикання
<10 мс
Час роботи ДБЖ
Залежить від встановленої батареї
Стабілізація напруги
Так
Звукова сигналізація
Вага виробу з упаковкою
9,1 кг
  • Джерело безперебійного живлення POWERMAT UPS - це пристрій, який ідеально вирішує цю проблему. Дозволяє підключити зовнішню батарею/акумулятор (паралельно) з напругою 12В має два вихідних гнізда з напругою 230В, дозволяє підтримувати роботу двох пристроїв одночасно.
  • Швидкий 32-розрядний мікропроцесор забезпечує точну та безперебійну роботу.
  • Високий струм зарядки акумулятора (точні значення в таблиці з технічними даними).
  • Вбудований стабілізатор напруги мережі AVR.
  • Адаптований для роботи з необслуговуваними акумуляторами AGM VRLA або GEL.
ПРИКЛАД ЗАСТОСУВАННЯ
  • Комп'ютери
  • Системи сигналізації
  • Робочі станції
  • серверів
  • Телекомунікаційні та фіскальні пристрої
  • RTV обладнання
  • Печі, насоси та регулятори центрального опалення
  • Інші пристрої з будь-яким типом навантаження з енергоспоживанням, адаптованим до пристрою.
ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ
ЛІНІЙНО-ІНТЕРАКТИВНЕ ДБЖ
ЧИСТИЙ СИНУС
ЗАВЖДИ ПІД КОНТРОЛЕМ
ЖИВЛЕННЯ НЕ ПРОБЛЕМА
ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ ТА РК-ДИСПЛЕЙ
  • LCD дисплей
  • Вимикач
  • Кнопка виходу
  • Кнопка підтвердження
  • Кнопка вибору (вгору/вниз)
  • Світлодіод живлення змінного струму
  • Світлодіод підключеного інвертора
  • Світлодіод помилки
  • Світлодіод зарядки акумулятора
РЕЖИМИ РОБОТИ ПРИСТРОЮ
  • Режим випрямляча: зарядка акумулятора без живлення приймачів.
ВАЖЛИВІ ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО ПАРАЛЕЛЬНОГО З’ЄДНАННЯ АКУМУЛЯТОРІВ:
  • Найкраще комбінувати акумулятори однакової ємності.
  • Вони повинні бути виготовлені за однаковою технологією.
  • Носити їх слід однаково.
  • Такий же стан заряду акумуляторів.
  • Замінюючи батареї на нові, слід замінити всі батареї одночасно.
Відгуки
Відправити відгук
ILP
Відповідь на коментар
Кому надо инструкцию по настройке - см. вложение. Увы - на польском
Дацко Ярослав
Відповідь на коментар
Прийшов вчора (16.07.2024) цей БЖ, довелось на жаль чекати на нього майже 2 тижні, але усе це зрозуміло - масові відключення електроенергії по 12-14 годин на добу, ажіотаж і тд.тп. Усе приїхало чітко в заводській упаковці, непобите, справне і працює. Виникло декілька питань по його налаштуванню під конкретний тип АКБ, зокрема цікавить як виставити струм заряджання, наприклад 10А для AGM АКБ ємністю 100 А*год, верхній та нижній поріг заряду/розряду у В. Якщо можна то виложіть у себе на сайті чи в соціальних мережах інструкцію для "чайників" як це зробити, бажано звичайно на державній українській мові, або як мінімум англійською мовою, інструкція апсолютно на дебільному, апсолютно штучному сруцкому/кацапському недо-язіку також допускається. Прибував шукати інструкцію самостійно, саме для цього інвертора - вуйко Coogle про неї нічого не знає . Дякую за те що Ви є.
ILP
В паспорте есть инструкция (на польском) как менять настройки. Важный параметр ACP 04 - это коэфф. зарядного тока. Для PowerMat UPS 1000 MW при 100% зарядный ток 20А. У меня аккум 100АЧ - поэтому это параметр изменил на 60 - и ток заряда стал 10А
Андрій
а підкажіть для чайника, якщо в акумі lifepoe4 100ah в паспорті пише максимальний ток заряду 100А, то я так розумію, що ставити ACP 04 в 60% немає сенсу? 100% - то є 20А, і акумулятору має бути нормально.