Інвертор гібридний EnerSol EHI-10000S
Артикул: EHI-10000S
  • Інвертор гібридний EnerSol EHI-10000S - фото t1
  • Інвертор гібридний EnerSol EHI-10000S - фото t2
Вихідна потужність
немає в наявності
Схожі товари
  • Напруга мережі
    1 фаза (220 В)
    Обмін або повернення товару
  • 120 місяців
    Гарантії на товар
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
  • Категорія товару Сонячні інвертори
  • Виробник EnerSol
  • Напруга акумуляторної батареї, В 48 В
  • Вихідна потужність 10000 Вт
  • Тип Гібридні (Hybrid)
  • Особливості З функцією підмішування
  • Країна бренду Великобританія
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 120 місяців
Додаткові характеристики:
Номінальна потужність інвертора, кВт
10
Максимальна потужність інвертора ( 20 сек), кВт
Форма вихідного сигналу
Правельна синусоїдна
Номінальна ефективність
>88% (Пікова)
Ефективність лінійного режиму, %
>95
Коефіцієнт потужності
Номінальна вихідна напруга, В
230
Регулювання вхідної напруги, %
±10
Вихідна частота , Гц
Захист від короткого замикання
Так
Час передачі, мс
THD, %
Номінальна вхідна напруга, В
48
Мінімальна початкова напруга, В
2 для 24В Режим
Сигналізація низького заряду батареї, В
2 для 24В Режим
Відключення при низькому заряді, В
2 для 24В Режим
Сигналізація високої напруги, В
2 для 24В Режим
Відновлененяч низької напруги батареї, В
2 для 24В Режим
Споживання в режимі постачання
< 25 Вт коли режим енергозбереження увімкнено
Вихідна напруга
Залежить від типу батареї
Автоматичне відключення , А
80
Максимальна потужність заряду
1/3 номінальної потужності
Захист від перезаряду, В
2 для 24В режиму
Форма вхідного сигналу
Синусоїда (електромережа або генератор)
Номінальна напруга байпаса, Vac
230
Максимальна вхідна змінна напруга, В
Номінальна вхідна частота, Гц
50
Нізькочастотне відключення, Гц
Високочастотне віключення, Гц
Почсаткова напруга батареї для запуска, В
2 для 24В режиму
Захист від перевантажання ( навантаження SMPS)
Автовимикач
Датчик температури батареї
Так
Вихід. Захист від короткого замикання
Автовимикач
Байпас вимикач, А
80
Рейтинг перемикача
80 А для UL
Байпас без підключеного акумулятора
Максимальний струм байпасу, А
Номінальна напруга, В
Діапазон сонячної вхідної напруги, В
Номінальний ток заряду, А
Номінальний вихідний струм, А
15
Самоспоживання
< 10мА
Масова плата (за замовчування), В
2 для 24В режим
Плаваючий заряд ( за замовчууванням), В
2 для 24В режим
Еквалізаційний заряд ( за замовчуванням) , В
2 для 24В режим
Відключення через перезаряд, В
2 для 24В режим
Відновлення після перезаряду, В
2 для 24В режим
Відключення через розряд, В
2 для 24В режим
Відновлення після розряду, В
2 для 24В режим
Температурна компенсація
-13.2мВ/°С для 12В Режим