Інвертор гібридний EnerSol EHI-30000T
Артикул: EHI-30000T
  • Інвертор гібридний EnerSol EHI-30000T - фото t1
  • Інвертор гібридний EnerSol EHI-30000T - фото t2
Вихідна потужність
немає в наявності
Схожі товари
  • Напруга мережі
    3 фази (380 В)
    Обмін або повернення товару
  • 120 місяців
    Гарантії на товар
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
  • Категорія товару Сонячні інвертори
  • Виробник EnerSol
  • Напруга акумуляторної батареї, В 24 В
  • 48 В
  • Вихідна потужність 30000 Вт
  • Тип Гібридні (Hybrid)
  • Особливості З функцією підмішування
  • Країна бренду Великобританія
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 120 місяців
Додаткові характеристики:
Номінальна потужність інвертора, кВт
30
Максимальна потужність інвертора ( 20 сек), кВт
Форма вихідного сигналу
Правельна синусоїдна
Номінальна ефективність
>89% (Пікова)
Ефективність лінійного режиму, %
>95
Коефіцієнт потужності
Номінальна вихідна напруга, В
400
Вхідна фазна напруга, В
230
Регулювання вхідної напруги, %
±5
Вихідна частота , Гц
Захист від короткого замикання
Так
Час передачі, мс
10
THD, %
< 3
Номінальна вхідна напруга, В
Мінімальна початкова напруга, В
Сигналізація низького заряду батареї, В
Відключення при низькому заряді, В
Сигналізація високої напруги, В
64.0
Відновлення високого рівня входу постійного струму, В
Відновлененяч низької напруги батареї, В
52.0
Споживання в режимі постачання
< 100 Вт коли режим енергозбереження увімкнено
Вихідна напруга
Залежить від типу батареї
Автоматичне відключення , А
50
Максимальна потужність заряду
1/3 номінальної потужності
Захист від перезаряду, В
62.8
Форма вхідного сигналу
Синусоїда (електромережа або генератор)
Номінальна напруга байпаса, Vac
230
Відключення під низькою напругою напруга
184В/154В±4%
Повторне ввімкнення після відключення під низькою напругою
194В/164В±4%
Відключення під високою напругою
253В/260В±4%
Повторне ввімкнення після відключення під високою напругою
243В/270В±4%