Мікроінвертор сонячний Deye SUN1000G3-EU-230
Артикул: SUN1000G3-EU-230
  • Мікроінвертор сонячний Deye SUN1000G3-EU-230 - фото t1
  • Мікроінвертор сонячний Deye SUN1000G3-EU-230 - фото t2
Вихідна потужність
немає в наявності
Схожі товари
  • Напруга мережі
    1 фаза (220 В)
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Сонячні інвертори
  • Виробник DEYE
  • Вхідна потужність 600 Вт
  • Вихідна потужність 1000 Вт
  • Пікова потужність (одномоментна) 1100 Вт
  • Тип Гібридні (Hybrid)
  • Країна бренду Китай
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Вхідні дані (DC):
Рекомендована споживана потужність (STC)
Максимальна вхідна постійна напруга (В)
60
Діапазон напруг MPPT (В)
Діапазон постійної напруги повного навантаження (В)
Макс. постійний струм короткого замикання (A)
Максимальний вхідний струм (A)
2x12,5
Вихідні дані (AC):
Максимальна вихідна повна потужність (ВА)
Номінальна вихідна потужність (Вт)
Номінальна напруга / діапазон (В)
Номінальна частота / діапазон (Гц)
Розширена частота / діапазон (Гц)
Фактор потужності
>0.99
Максимальна кількість одиниць на гілку
5
Ефективність:
Зважена ефективність CEC
95%
Пікова ефективність інвертора
96.5%
Статична ефективність MPPT
99%
Енергоспоживання в нічний час
50 мВт
Механічні дані:
Діапазон температур навколишнього середовища
-40-65 ℃