Сонячний фотоелектричний інвертор OFF-GRID PWM3KW50A PWM + акумулятор Bass Polska AGM BP-5976 (х2)
Артикул: KPWM3KW50A
немає в наявності
Схожі товари
  • Напруга мережі
    1 фаза (220 В)
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Сонячні інвертори
  • Виробник Bass Polska
  • Вихідна потужність 3000 Вт
  • Тип Автономні (OFF-GRID)
  • Країна бренду Польща
  • Країна збірки Китай
Технічні дані
Режим мережі:
  • Форма вхідної напруги - синусоїда (від мережі чи генератора).
  • Номінальна вхідна напруга - 230V AC.
  • Низька напруга відключення - 170 В змінного струму (ДБЖ), 100 В змінного струму (типові електричні пристрої).
  • Максимальна вхідна змінна напруга - 300 В змінного струму.
  • Захист виходу від короткого замикання:
    • режим мережі: захист від перевантаження струмом;
    • режим роботи від батареї: електронний захист.
  • Зменшення вихідної потужності - коли вхідна напруга падає нижче 170 В змінного струму, вихідна потужність обмежується.
Інверторний режим:
  • Номінальна вихідна потужність - 3kVA / 3kW -3000W.
  • Форма вхідної напруги - чиста синусоїда.
  • Номінальна вихідна напруга - 230±5%.
  • Вихідна частота - 50 Гц.
  • Піковий ККД - 90%.
  • Миттєва пікова потужність - 2x номінальна потужність протягом 5 с - 6000 Вт.
  • Номінальна вхідна напруга - 24 VDC.
  • Напруга постійного струму при холодному запуску - 23 В постійного струму.
  • Власне споживання - <20 Вт.
  • Власне споживання в режимі "економії" - бл.
Режим заряджання (зарядний пристрій):
  • Струм зарядки (UPS) - 10A/20 A - регулюється.
  • Напруга зарядки "BULK" - 29.2V DC (залиті акумулятори); 28,2 В постійного струму (герметичний, AGM, GEL).
  • Напруга заряджання в режимі очікування 27 В постійного струму.
Режим сонячної зарядки PWM:
  • Напруга відкриття струни Voc - 80 В постійного струму макс.
  • Діапазон напруги - Початкова напруга інвертора - 30~32 В постійного струму.
  • Власні втрати (на випередження) - 2W.
  • Ступінь захисту: IP21.
  • Діапазон робочих температур: 0-55°C.
  • Клас захисту: I клас.
  • Інтервали передачі даних 5 хвилин.
Функції та переваги
  • Багатофункціональність: працює як інвертор змінного струму та зарядний пристрій постійного струму, об'єднує функції зарядного пристрою 230 В та сонячного контролера заряду.
  • Підтримка батарей: необхідний акумулятор для роботи; мінімальна напруга для запуску - 20 В (від акумулятора) та 30 В (від панелей).
  • WiFi: вбудований модуль WiFi для дистанційного моніторингу через програму для смартфона.
  • Додаток: мобільний додаток дозволяє вимірювати заощадження та контролювати роботу системи.
Використання для живлення домашніх та інших пристроїв:
Підключення та встановлення.
  • Методи підключення фотомодулів: паралельне або послідовне з'єднання фотоелектричних панелей.
  • Рекомендації виробника: враховуйте інструкції зі збирання для оптимального використання системи.
Акумулятор Bass Polska AGM BP-5976
Основні переваги:
  • Довговічність: до 15 років у буферному режимі або 900 циклів при глибині розряду 50%.
  • Міцність: потовщені пластини підвищують стійкість до навантажень.
Технічні дані:
напруга - 12 В;
ємність акумулятора - 130 Ач;
максимальний зарядний струм - 39 А;
габаритні розміри -330 x 171 x 215 мм;