Інвертор сонячний Bluesun Solar BSM-11000LV-48
Артикул: BSM-11000LV-48
  • Інвертор сонячний Bluesun Solar BSM-11000LV-48 - фото t1
  • Інвертор сонячний Bluesun Solar BSM-11000LV-48 - фото t2
  • Інвертор сонячний Bluesun Solar BSM-11000LV-48 - фото t3
  • Інвертор сонячний Bluesun Solar BSM-11000LV-48 - фото t4
В наявності у постачальника
Мережа наших
  • Напруга мережі
    1 фаза (220 В)
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Сонячні інвертори
  • Виробник Bluesun Solar
  • Напруга акумуляторної батареї, В 48 В
  • Вхідна потужність 10000 Вт
  • Вихідна потужність 11000 Вт
  • Тип Гібридні (Hybrid)
  • Клас Низьковольтні
  • Країна бренду Китай
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Модель
BSM-11000LV-48
Ємність
Паралельна можливість
так, 6 шт.
Вхід
Номінальна напруга
220 В змінного струму
Прийнятний діапазон напруги
Частота
Вихід
Номінальна напруга
220/230 В змінного струму ±5%
Струбок потужності
Частота
Форма хвилі
Чиста синусоїда
Час передачі
Пікова ефективність (PV toNV)
96%
Максимальна ефективність (батарея до INV)
93%
Захист від перевантаження
5s@>=140% навантаження; 10s@110%-140% навантаження
Крест-фактор
3:1
Допустимий коефіцієнт потужності
0,6-1 (і активний або ємнісний)
Акумулятор
Напруга батареї
48 В постійного струму
Плаваюча напруга заряду
54 В постійного струму
Захист від перезаряду
63 В постійного струму
Спосіб зарядки
CC/CV
Сонячний зарядний пристрій і зарядний пристрій змінного струму
Сонячний зарядний пристрій ТИП
MPPT
Максимальна потужність PV масиву
5000 Вт х 2
Макс. напруга відкритого ланцюга фотоелектричної матриці
500 В постійного струму
60 В постійного струму ~ 500 В постійного струму
Макс. сонячний вхідний струм
18 А х 2
Макс. струм сонячного заряду
160 А
Макс. змінний струм заряду
120 А
Макс. струм заряду
160 А
Фізичні дані
Розміри, (ВхШхГ)
Вага нетто (кг)
15.5
Комунікаційний інтерфейс
USB/RS232/сухий контакт
Робоче середовище
Діапазон робочих температур
-10°C до 50°C
Температура зберігання
-15°C-60°C
Вологість
Відносна вологість від 5% до 95% (без конденсації)
Гібридний сонячний інвертор BSM-11000LV-48 - це багатофункціональний інвертор із двома виходами змінного струму. Інвертор забезпечує чисту синусоїду і тому ідеально підходить для використання з чутливим електронним обладнанням. Вихідна потужність становить 11000 Вт, а паралельно можна підключити до 6 пристроїв.
Основні особливості гібридного сонячного інвертора BlueSun BSM-11000LV-48V:
  • Подвійний вихід змінного струму
  • Вбудовані 2 MPPT контролери
  • Активація літієвої батареї через сонячні панелі або електромережу
  • Сумісність із LiFePO4 батареями через RS485
  • Чистий синусоїдальний сигнал з коефіцієнтом потужності 1.0
  • Максимальна напруга PV входу 500 В постійного струму