Інвертор сонячний HUAWEI SUN 2000-100KTL-M2
Артикул: SUN2000-100KTL-M2
  • Інвертор сонячний HUAWEI SUN 2000-100KTL-M2 - фото t1
  • Інвертор сонячний HUAWEI SUN 2000-100KTL-M2 - фото t2
  • Інвертор сонячний HUAWEI SUN 2000-100KTL-M2 - фото t3
  • Інвертор сонячний HUAWEI SUN 2000-100KTL-M2 - фото t4
  • Інвертор сонячний HUAWEI SUN 2000-100KTL-M2 - фото t5
  • Інвертор сонячний HUAWEI SUN 2000-100KTL-M2 - фото t6
  • Інвертор сонячний HUAWEI SUN 2000-100KTL-M2 - фото t7
Очікується
Схожі товари
  • Напруга мережі
    3 фази (380 В)
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Сонячні інвертори
  • Виробник Huawei
  • Вихідна потужність 100000 Вт
  • Тип Мережеві (ON-GRID)
  • Країна бренду Китай
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Потужність
100 кВт
Тип інвертора
Мережевий
Габарити
950x620x255 мм
Вага
106 кг
Максимальний ток на фазу
200 А
Форма вихідної напруги
Чиста синусоїда
Кількість MPPT контролерів
10
Коефіцієнт ефективності (ККД) %
98,7
Кількість фаз
3
MPPTP
10
Максимальна вхідна напруга
1000 B
Діапазон робочих вхідних напруг
Діапазон робочих частот
Діапазон робочих температур
від -25 до +60°C