Зварювальний напівавтомат Powermat PM-IMGT-250L
Артикул: 5904067445000
  • Зварювальний напівавтомат Powermat PM-IMGT-250L - фото t1
  • Зварювальний напівавтомат Powermat PM-IMGT-250L - фото t2
  • Зварювальний напівавтомат Powermat PM-IMGT-250L - фото t3
  • Зварювальний напівавтомат Powermat PM-IMGT-250L - фото t4
немає в наявності
Схожі товари
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Зварювальні інвертори
  • Виробник Powermat
  • Тип Зварювальний напівавтомат
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Макс. зварювальний струм, А 250 А
  • Діаметр електрода, мм 5 мм
  • Методи зварювання MIG
  • MAG
  • MMA
  • TIG
  • Особенности Антизалипання
  • Форсаж дуги
  • Гарячий старт
  • Дисплей
  • Країна збірки Китай
  • Країна бренду Польща
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Живлення
230 В / 50 Гц
Вхідна споживана потужність (MIG / MAG)
10,6 кВА
Споживана потужність (TIG-LIFT)
10 кВА
Споживана потужність (MMA)
10 кВА
Способи зварювання
MIG-MAG / MMA / LIFT-TIG
40 - 250 А
20 - 225 А
15 - 50 А
Робочий цикл (100%) MIG-MAG
193 A
Робочий цикл (60%) MIG-MAG
250 A
Робочий цикл (100%) MMA
173 A
Робочий цикл (60%) MMA
225 A
Робочий цикл (100%) TIG-LIFT
173 A
Робочий цикл (60%) TIG-LIFT
225 A
Підтримуваний діаметр дроту
0,6 / 0,8 / 1,0 мм
Підтримувані діаметри електродів
1,6 мм - 5 мм
Режими роботи
Напівавтоматичний / Ручний
Робота з котушками дроту
До 5 кг макс.
Клас ізоляції
F
Захист від мережі
25 A (MIG), 32 A (MMA), 25 A (TIG-LIFT)
Ступінь захисту
IP21S
Розміри
45 x 22 x 36 см
Вага
8.8 кг
ЩО ТАКЕ MIGOMAT PM-IMGT-250L?
ВБУДОВАНИЙ 3,3-ДЮЙМОВИЙ ТУРБО-ВЕНТИЛЯТОР
ПРОДУКТИВНІСТЬ І МОЖЛИВОСТІ
Завдяки транзисторній технології IGBT ККД машини становить до 60%.
Подача дроту повністю автоматична.
ВБУДОВАНІ ФУНКЦІЇ ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ РОБОТИ
РЕГУЛЮВАННЯ ОБЛАДНАННЯ
Напруга зварювальної дуги:
Сила зварювального струму:
ПЕРЕТВОРЮВАЧІ IGBT ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ
СИСТЕМА ПОДАЧІ ДРОТУ
МОБІЛЬНІСТЬ ПРИСТРОЮ
Легка конструкція разом зі стійкою алюмінієвою ручкою дозволяє легко переміщати весь апарат.
МІГ/МАГ ЗВАРЮВАННЯ
ДЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ЦЕЙ МЕТОД ЗВАРЮВАННЯ?
  • Висока ефективність плавлення,
  • Відсутність шлаку,
  • Легке запалювання дуги
  • Добре підходить для механізованого та автоматизованого зварювання,
  • Висока швидкість зварювання з гарною якістю шва,
  • Хороша придатність для використання в обмежених і складних умовах,
  • Низька вартість присадного металу.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
  • Ручка маси (-): 203 см
  • Тримач електродів ММА (+): 214 см
  • Тримач EURO MIG / MAG: 400 см
  • Струмовий наконечник: 2x 0,8; 1x 1,0 [мм]
  • Котушка (двостороння) для роботи з дротом: 0,8 мм і 1,0 мм; тип U