Система накопичення енергії Bluesun Solar BSE50KH3-100.3KWH (без кожуха)
Артикул: BSE50KH3-100.3KWH-INDOOR
Відправимо за 24 год
На складі
- м. Луцьк, вул. Ковельська 45 Доставимо в магазин 1-2 дні
- м. Рівне, вул. Міцкевича 11 Доставимо в магазин 2-4 дні
- c. Рованці, вул. Козацька 2 1 шт
- м. Тернопіль, Незабаром відкриття
Оператор
Дата
Ціна
Нова пошта
Сьогодні
Тариф перевізника
Нова пошта
Кур'єрСьогодні
Тариф перевізника
Самовивіз
Сьогодні
Безкоштовно
Гарантія
- Категорія товару Системи накопичення енергії
- Виробник Bluesun Solar
- Макс. ємність накопиченої енергії 100300 Вт/год
- Тип акумулятора LifePO4 (LFP)
- Клас Високовольтні
- Напруга мережі 3 фази (380 В)
- Номінальна потужність (інвертора) 50000 Вт
- MPPT діапазон напруги 180-850 В
- Напруга акумулятора 51,2 В
- Ємність акумулятора / модуля 280 Аг
- Макс. потужність сонячних панелей 100000 Вт
- Країна бренду Китай
- Країна збірки Китай
- Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
ПАРАМЕТРИ СИСТЕМИ | |
Номінальна вихідна потужність | 50 кВт |
Тип батареї | LIFEPO4 |
Клас захисту | IP32 |
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ІНВЕРТОРА | |
Номер моделі | BSE50KH3 |
Максимальна вхідна фотоелектрична потужність | 100 кВт |
Максимальний фотоелектричний вхідний струм | 40*4А |
Максимальна фотоелектрична вхідна напруга | 1000 В |
Кількість MPPT/кількість каналів на маршрут | 4/8 |
Максимальний струм фотоелектричного короткого замикання | 60А*4 |
Максимальний струм заряду і розряду | 140 А |
Номінальна вихідна напруга | 380/400 В, 3L/N/PE |
Фази | 3 |
Режим спілкування | Wi-Fi/GPRS/4G |
Пускова напруга | 150 В |
Вологість | 0-100% |
Розміри (ВxШxГ) | 800х350х875 мм |
Вага | 983 кг |
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ АКУМУЛЯТОРА | |
Модель акумуляторного модуля | 51,2 В 280 Аг |
Ємність модуля | 14.3 кВт/год |
Ємність в наявності | 12.8 кВт/год |
Глибина розряду | 90,00% |
Номінальна напруга | 358.4 В |
Діапазон робочих температур | 0 ~ 55 |
Особливості системи:
Вища вихідна потужність у автономному режимі
Попереднє підключення
Просте встановлення та налагодження
Зручна експлуатація та технічне обслуговування
Універсальна пропозиція
Підтримка доступу до дизельного генератора
КОНФІГУРАЦІЯ СИСТЕМИ
Блок об’єднання постійного струму: 6 входів і 6 виходів, напруга холостого ходу 1000 В, струм короткого замикання компонента 14,14 А
Гібридний інвертор: BSE50KH3 Трифазний 400В 50Гц 4 групи mppt, 2 лінії на групу
Літієва батарея:
- 51.2V 280Ah (включаючи BMU/Збірний джгут/кабель живлення), 7 блоків, загалом 1 група, загалом 100.352кВт/г
- Блок керування
- Стелаж для акумулятора
- Кабель батареї-інвертора 2шт, орієнтовна кількість: струм відповідає 100 A, дві батареї на кластер 35 квадратних кабелів
Комплект віддаленого моніторингу: WiFi
Роз'єм MC4: Тип однозначної відповідності, пара, 24 шт
Кабель фотоелектричний: PV1-F 1*4мм2, 600 м
Опора для 96 фотоелектричних модулів
Гібридний мережевий інвертор Solar Power Inverter потужністю 50 кВт – це універсальне та високопродуктивне рішення для великомасштабних сонячних енергетичних систем. Цей інвертор, оснащений 4 інтегрованими MPPT-термостатами з потужністю струму до 20 А, максимізує збір енергії та ефективність системи.
Основні характеристики інвертора
4 інтегрованих MPPT з потужністю струму стрінгів до 20 А
Максимальний струм заряду/розряду до 70 А + 70 А на двох незалежно керованих портах акумулятора