Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП)
Артикул: UB18DGW4Z
Новинка
Відео огляд
Без акумулятора
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t1
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t2
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t3
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t4
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t5
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t6
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t7
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t8
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t9
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t10
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t11
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t12
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t13
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t14
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t15
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t16
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t17
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t18
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t19
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t20
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t21
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t22
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t23
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t24
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t25
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t26
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t27
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DGW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t28
  • Дивитися Відео
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
  • Категорія товару Ліхтарі та прожектори
  • Виробник HiKOKI
  • Тип На штативі / тринозі
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Напруга акумулятора
18 В
Номінальна потужність
31 Вт
Частота мережі
50 Гц
Довжина кабеля
3 м
Довжина інструмента
720 мм
Ширина інструмента
627 мм
Висота інструмента
2150 мм
LED лампа
Так
Вага (без акумулятора)
8,10 кг
Вага (з акумулятором)
8,48 кг
EAN
Лампа на штативі, інтенсивність світла 4000 лм:
  • Регульована висота дозволяє ідеально освітлювати великі робочі поверхні.
  • Тривалий час роботи – до 17 годин після заряджання (акумулятор 8,0 А·год) – рідше доводиться замінювати акумулятор