Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DCW4Z (без АКБ та ЗП)
Артикул: UB18DCW4Z
Новинка
Без акумулятора
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DCW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t1
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DCW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t2
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DCW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t3
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DCW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t4
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DCW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t5
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DCW4Z (без АКБ та ЗП) - фото t6
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
  • Категорія товару Ліхтарі та прожектори
  • Виробник HiKOKI
  • Тип Прожектор
  • З підставкою
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Напруга акумулятора
18 В
Довжина інструмента
186 мм
Ширина інструмента
155 мм
Висота інструмента
276 мм
USB роз'єм
1
Світлодіодна лампа
Так
Вага (без акумулятора)
1,90 кг
Вага (з акумулятором)
2,28 кг
EAN
Будівельна лампа інтенсивність світла 4000 лм:
  • Тривалий час роботи – до 34 годин після заряджання (акумулятор 8,0 А·год)