Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DAW4Z
Артикул: UB18DAW4Z
Новинка
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DAW4Z - фото t1
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DAW4Z - фото t2
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DAW4Z - фото t3
  • Прожектор акумуляторний Hikoki UB18DAW4Z - фото t4
В наявності у постачальника
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
  • Категорія товару Ліхтарі та прожектори
  • Виробник HiKOKI
  • Тип Прожектор
  • Ручний
  • Тип живлення Акумуляторний
  • Тип освітлювального елемента Світлодіод
  • Країна бренду Японія
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Напруга акумулятора
18 V
Довжина інструмента
280 мм
Ширина інструмента
203 мм
Висота інструмента
204 мм
Світлодіодна лампа
Так
Вага (без акумулятора)
1,90 кг
Вага (з акумулятором)
2,28 кг
EAN
Ручний ліхтарик для різноманітних застосувань:
  • Високоякісні білі світлодіоди, що забезпечують оптимальне освітлення та стійкість кольору
  • Тривалий час роботи – до 22 годин після заряджання (акумулятор 5,0 А·год)