Пила циркулярна стаціонарна Sturm CS50250TB
Артикул: CS50250TB
  • Пила циркулярна стаціонарна Sturm CS50250TB - фото t1
знято з виробництва
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Циркулярні пили
  • Виробник Sturm
  • Потужність, Вт 2000 Вт
  • Діаметр диска, мм 254 мм
  • Габарити столу, мм 626х445 мм
  • Глубина пропилу 90 гр 73 мм
  • Глубина пропилу 45 гр 65 мм
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Діаметр диску
254 мм
Число зубцов
Напруга
220В~ 50 Гц.
Споживана потужність
2000 Вт
Число коливань на холостому ходу
Глибина пропилу 45 град.
65 мм
Глибина пропилу 90 град.
73 мм
Лазерний покажчик
Є
Підключення до пилососу
Є
Розмір робочого столу
626х445 мм
Розмір додаткового столу
625х250 мм
Діаметр посадочного отвору
30 мм
Дожина мережевого кабеля
3 м
Вага нетто
24,8 кг
Гарантія
Циркулярна пила Sturm CS50250TB може застосовуватися для заготовок товщиною до 75 мм з таких матеріалів, як:
  • Натуральна деревина, в тому числі, і тверді породи дерева;
  • ДСПП;
  • пластик;
  • алюміній;
Особливості:
  • Додатковими столами;
  • Захисним кожухом, який захищає оператора від пильного диска, запобігаючи отримання травм.
Характеристики:
  • Напруга: 220В ~ 50 Гц;
  • Xромірованний стіл: 626х445 мм;
  • Потужність 2000 Вт .;
  • Діаметр диска: 254 мм;
  • Діаметр отвору: 30 мм;
  • Розмір додаткового столу: 440x320 мм;
  • Вага нетто: 24.8 кг;
  • Функція лазера: Так;
Інструмент можна використовувати в двох положеннях:
  • Приєднати до верстата за допомогою кріпильних гвинтів.
  • Встановити на металевому каркасі-станини висотою 85 см з гумовими металевими ніжками;
Системи захисту:
Висока точність вироблених операцій:
Рабочій стіл з регулюванням:
Циркулярна пила Sturm CS50250TB - це мережевий інструмент, що працює при підключенні до побутової 1-фазної електричної мережі з вольтажі 230 В і частотою 50 Гц. Основний вузловий елемент верстата - малошумний і екологічний електричний двигун з потужністю 2 кВт і швидкістю обертання на холостому ходу до 5000 об / хв. Висока частота обертання забезпечує точність і гладкість розрізування без необхідності додаткових шліфувальних робіт. Поєднання великої потужності і високої швидкості обертання забезпечує високу продуктивність при економному споживанні електричної енергії. Двигун оснащений системою примусового повітряного охолодження, яка охолоджує елементи, що гріються, це сприяє продовженню терміну експлуатації мотора. Вбудовані захисту від перегріву і надмірного навантаження виключають ризик виникнення аварії і передчасного виходу агрегату з строя.
Пільна гарнітура - це довговічний і антикорозійний сталевий пильний диск з твердосплавними напайками і гострими зубцями (діаметр 254 мм). Пильна головка може нахилятися від -45 до 90 градусів. А пильний диск на шпинделі теж може підніматися і опускатися. Диск від оператора закритий захисним кожухом.
К верстату можна підключити промисловий пилосос, який ефективно збере пил і стружку.
Комплектація:
  • Захисний кожух;
  • Розклинюючий ніж;
  • Батарейки 1.5V AAA (2 шт.)