Паяльник акумуляторний Ryobi RSI4-120G
Артикул: 5133006146
Акція
Новинка
  • Паяльник акумуляторний Ryobi RSI4-120G - фото t1
  • Паяльник акумуляторний Ryobi RSI4-120G - фото t2
  • Паяльник акумуляторний Ryobi RSI4-120G - фото t3
  • Паяльник акумуляторний Ryobi RSI4-120G - фото t4
  • Паяльник акумуляторний Ryobi RSI4-120G - фото t5
  • Паяльник акумуляторний Ryobi RSI4-120G - фото t6
  • Паяльник акумуляторний Ryobi RSI4-120G - фото t7
В наявності у постачальника
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Пальники та паяльники
  • Виробник Ryobi
  • Тип паяльника Контактний (стрижневий)
  • Тип Паяльник
  • Тип живлення Акумуляторний
  • Максимальна температура, °C 460 °C
  • Країна бренду Японія
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Тип
акумуляторний
Призначення
для дому
Максимальна робоча температура
460 °C
Напруга живлення
4 В
Ширина
120 мм
Висота
50 мм
Довжина
230 мм
Вага
0,096 кг
Вага брутто
0.34 кг
Особливості: