Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB204N
Артикул: ZI-HB204N
Акція
Новинка
Відео огляд
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB204N - фото t1
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB204N - фото t2
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB204N - фото t3
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB204N - фото t4
  • Верстат фугувально-рейсмусовий Zipper ZI-HB204N - фото t5
В наявності у постачальника
Мережа наших
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Верстати фуговально-рейсмусові
  • Виробник Zipper
  • Тип Фуговально-рейсмусовый
  • Потужність, Вт 1500 Вт
  • Глибина знімання стружки, мм 2 мм
  • Вид Підлоговий
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Ширина стругання, мм 204 мм
  • Кількість ножів 2 шт
  • Країна бренду Австрія
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Напруга
230 В / 50 Гц
Потужність двигуна
1,5 кВт (1500 Вт), 230 В
Ширина обробки
204 мм
Максимальна глибина зняття за один прохід
до 2 мм
Швидкість обертання стругального валу
Кількість стругальних ножів
Регулювання кута стругального валу
Автоматична подача заготовки
4 м/хв
Швидкість подачі
4 м/хв
Розмір столу рейсмусу
270 × 204 мм
Розмір робочого столу
740 × 210 мм
Фугувальний упор
540 × 127 мм
Діаметр патрубків аспірації
Ø100 / Ø63 мм
Максимальна глибина рейсмусування
2 мм
Габарити
753 × 494 × 460 мм
Транспортні габарити
850 × 435 × 470 мм
Вага нетто
27 кг
Вага брутто
30 кг
Фугувально-рейсмусовий верстат Zipper ZI-HB204N - це зручне та ефективне обладнання для вирівнювання поверхонь заготовок і їх калібрування по товщині, яке відмінно підійде для самостійних майстрів і невеликих майстерень. Завдяки компактному розміру і невеликій вазі його можна легко встановити на будь-якій робочій поверхні, а витривалий двигун потужністю 1,5 кВт і 2-ножовий стругальний вал зі швидкістю обертання 9000 об/хв забезпечують високу якість обробки всіх порід деревини. Ширина обробки становить 204 мм.
Стругальний вал регулюється під кутом 90-45°, що дає змогу якісно обробляти скоси. Подача заготовки автоматична, зі швидкістю 4 м/хв. Максимальна глибина зняття за один прохід - 2 мм. Переналаштування з фуганка на рейсмус швидке і легке. Цей настільний фугувально-рейсмусовий верстат відповідає європейським стандартам якості та безпеки, що підтверджує сертифікат СЄ.
  • Настільне встановлення
  • Легке і швидке переналаштування з фуганка на рейсмус
  • Компактний розмір, невелика вага
  • Вихід під аспірацію
  • Сертифікація СЄ.
Перегляньте відповіді на цікаві запитання про фугувально-рейсмусові верстати.
Які переваги і недоліки фугувально-рейсмусових верстатів перед окремими спеціалізованими?
За якими критеріями вибирати настільний фугувально-рейсмусовий верстат?
При виборі такого обладнання зверніть увагу на:
  • Ширину стругання – стандартно від 200 до 300 мм