Цвяхи BOSTITCH N100P346R90BAQ
Артикул: N100P346R90BAQ
  • Цвяхи BOSTITCH N100P346R90BAQ - фото t1
В наявності у постачальника
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
  • Категорія товару Приладдя до степлера, цвяхозабивача
  • Виробник BOSTITCH
  • Тип Цвяхи
  • Матеріал Сталь
  • Тип цвяха/штифта EPAL
  • Размер/длина, мм 90 мм
  • Діаметр цвяха / заклепки 3,3 мм
  • Діаметр головки 7,5 мм