Дриль безударний Sturm ID21580K
Артикул: ID21580К
  • Дриль безударний Sturm ID21580K - фото t1
  • Дриль безударний Sturm ID21580K - фото t2
знято з виробництва
  • Максимальний діаметр патрона, мм
    10 мм
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Дрилі
  • Виробник Sturm
  • Потужність мережевих, Ват 580 Вт
  • Патрон Швидкозажимний
  • Тип дриля Безударний
  • Тип живлення Електричний
  • Клас Побутовий
  • Максимальні обороти, об/хв 3300 об/хв
  • Наявність реверсу Так
  • Максимальний діаметр свердління в дереві, мм 20 мм
  • Кількість швидкостей, 1-4 1
  • Країна збірки Китай
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Напруга, В
220В ~ 50 Гц