Плазморіз Sturm AW97PC45
Артикул: AW97РС45
  • Плазморіз Sturm AW97PC45 - фото t1
  • Плазморіз Sturm AW97PC45 - фото t2
  • Плазморіз Sturm AW97PC45 - фото t3
знято з виробництва
    Обмін або повернення товару
  • 36 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Зварювальні інвертори
  • Виробник Sturm
  • Тип Плазморіз
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Потужність, Вт 6500 Вт
  • Макс. зварювальний струм, А 45 А
  • Країна збірки Китай
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 36 місяців
Опис  Плазморіз Sturm AW97PC45
Додаткові характеристики:
Сварный ток
Температура експлуатації
с -5 до - 40 С
Напруга, В
Потужність
6.5 кВА
Продуктивність на максимальному струмі (ПВ)
45А/60%
Переваги товару
Hot start;
Arc force;
Захист від перегріву і короткого замикання;
Плавне регулювання струму;
Гарантія: 3 года;
Довжина мережевого кабеля, м
2
Вага нетто, кг
5.76
Комплектація
Плазмотрон - 5 м;
Кабель маси з зажимом 4 м;
Повітряний шланг 1м;
Окуляри;
Щітка-молоток;
Маска зварника;
Рукавиці зварника;
Електроди - 2 шт;
Офиційний гарантійний талон;
Інструкція по експлуатації;
Гарантія, міс
Призначений для різання всіх видів сталей, в тому числі нержавіючої, кольорових металів та їх сплавів до 10 мм. Підходить як для побутового, так і професійного використання. Харчування: 160-250в ~ 50 Гц;
Особливості:
  • Різка листового металу товщиною 1-10 мм;
  • Hot start;
  • Arc force;
  • Захист від перегріву і короткого замикання;
  • Плавне регулювання струму;
  • Захист від термічного перевантаження;
Характеристики:
  • Діапазон регулювання зварювального струму: 15- 45 А;
  • Джерело енергії для зварювання: плазмовий струмінь;
  • CUT (повітряно-плазмова різка): Так;
  • Товщина різу (чистової / максимальний): 8/10 мм;
  • Витрата повітря: 170 л / хв;
  • Робочий тиск повітря (стисненого): МПа 4.0;
  • Підпал дуги плазмотрона: Безконтактний
  • Пілотна дуга: Ні;
  • Потужність: 6.5 кВт;