Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA350P
Артикул: AW97PA350P
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA350P - фото t1
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA350P - фото t2
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA350P - фото t3
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA350P - фото t4
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA350P - фото t5
знято з виробництва
    Обмін або повернення товару
  • 36 місяців
    Гарантії на товар
  • Тип Зварювальний напівавтомат
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Потужність, Вт 8500 Вт
  • Макс. зварювальний струм, А 310 А
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 36 місяців
Додаткові характеристики:
Температура експлуатації
Потужність
8,5 кВА
Діапазон зварювального струму, А
MIG: 20-310 l MMA: 20-310;
Цикл роботи
MIG: 310/80% l MMA: 310/100%;
Діапазон регулювання робочої напруги, В
MIG: 16-23 В;
Продуктивність на максимальному струмі (ПВ)
310А/90%;
Діаметр електроду, мм
Максимальний вхідний струм, А
MIG:26А, MMA:32А;
Габарити в упаковці
300 х 320 х 530 мм
Вага нетто, кг
Інверторний напівавтомат на базі IGBT-транзисторів від Sturm AW97PA350P cо зварювальним струмом 20 - 350 А і потужністю в 8,5 кВт призначений для робіт зі зварювання, різання або наплавленню сталей (в т.ч. нержавіючих) і алюмінієвих сплавів. Такому апарату знайдеться місце на автосервісі, виробництві і навіть у комунальному господарстві. Втім, може використовуватися і новачками в зварювальному справі, тому що управління досить просте і наочне. Живиться від побутової мережі 220 В, тому може бути використаний і в "домашній" обстановці: буде корисний в гаражі, майстерні або на дачі. Основна особливість - зварювання електродом і зварювання дротом в захисному середовищі або без неї. Зварювальний апарат 2 в 1 - поєднання MIG / MAG і MMA. В комлекті відповідно додається зварювальний рукав з еврораз'ёмом і кабель з тримачем електрода.
Підтримка зварювання дротом діаметром 0.6-1.2 мм і електродами 1.6-5.0 мм. Зварювальний струм регулюється плавно в межах 20-350 А, напруга - від 15 до 31,5 В. Значення обох характеристик відображаються на електронних табло на передній панелі апарату. Там же розташовані регулятори (швидкості подачі дроту, струму, напруги), перемикач режиму зварювання і кнопка протягання дроту. Виконано за стандартом IP21S (захист від незначних вертикальних влучень крапель води). Захищений від перегріву, вбудована система захисту просто відключить схеми апарату і сповістить індикатором на передній панелі. Охолодження повітряне, примусове. Працює потужний вентилятор, що знаходиться на задній стороні корпусу. Там же розташована кнопка включення і роз'єм підключення джерела захисного газу.
  • Зварювальний рукав 4 м;
  • Тривалість включення (ПВ): MMA 280-80%, MIG / MAG 280-100%;