Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA310
Артикул: AW97РА310
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA310 - фото t1
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA310 - фото t2
знято з виробництва
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Тип Зварювальний напівавтомат
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Потужність, Вт 8000 Вт
  • Макс. зварювальний струм, А 310 А
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Температура експлуатації
Потужність
8 кВА
Діапазон зварювального струму, А
MIG: 20-310 l MMA: 20-310;
Цикл роботи
MIG: 310/80% l MMA: 310/100%;
Діапазон регулювання робочої напруги, В
MIG: 16-23 В;
Максимальний вхідний струм, А
MIG:26А, MMA:32А;
Габарити в упаковці
300 х 320 х 530 мм
Вага нетто, кг
9.54 кг
Інверторний напівавтомат на базі IGBT-транзисторів від Sturm AW97PA310 cо зварювальним струмом 20 - 310 А і потужністю в 8 кВт призначений для робіт зі зварювання, різання або наплавленню сталей (в т.ч. нержавіючих) і алюмінієвих сплавів. Такому апарату знайдеться місце на автосервісі, виробництві і навіть у комунальному господарстві. Втім, може використовуватися і новачками в зварювальному справі, тому що управління досить просте і наочне. Живиться від побутової мережі 220 В, тому може бути використаний і в "домашній" обстановці: буде корисний в гаражі, майстерні або на дачі. Основна особливість - зварювання електродом і зварювання дротом в захисному середовищі або без неї. Зварювальний апарат 2 в 1 - поєднання MIG / MAG і MMA. В комлекті відповідно додається зварювальний рукав з еврораз'ёмом і кабель з тримачем електрода.
Підтримка зварювання дротом діаметром 0.6-1.2 мм і електродами 1.6-5.0 мм. Зварювальний струм регулюється плавно в межах 20-310 А, напруга - від 16 до 23 В. Значення обох характеристик відображаються на електронних табло на передній панелі апарату. Там же розташовані регулятори (швидкості подачі дроту, струму, напруги), перемикач режиму зварювання і кнопка протягання дроту. Виконано за стандартом IP21S (захист від незначних вертикальних влучень крапель води). Захищений від перегріву, вбудована система захисту просто відключить схеми апарату і сповістить індикатором на передній панелі.
  • Зварювальний рукав 3 м;
  • Тривалість включення (ПВ): MMA 280-80%, MIG / MAG 280-100%;
Присутні наступні зварювальні функції:
  • Hot start - швидкий, полегшений розпал дуги;
  • Arc force - форсування і стабілізація дуги для поліпшення якості зварювального шва;
  • Anti-stick - захист від прилипання електродів;
Комплектация:
  • Наконечник 1 мм - 1 шт .;
  • Наконечник 0.8 мм - 2 шт (1 шт встановлена ​​на пальник);