Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA280
Артикул: AW97РА280
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA280 - фото t1
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA280 - фото t2
  • Зварювальний напівавтомат Sturm AW97PA280 - фото t3
знято з виробництва
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Зварювальні інвертори
  • Виробник Sturm
  • Тип Зварювальний напівавтомат
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Потужність, Вт 6500 Вт
  • Макс. зварювальний струм, А 280 А
  • Методи зварювання MIG
  • MMA
  • Особенности Дисплей
  • Країна збірки Китай
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Температура tксплуатації
от -5 до +40
Напруга, В
MIG: 160-250 l MMA: 170-250;
Потужність
6,5 кВА
Частота
50 Гц
Діапазон зварювального струму, А
MIG: 20-280 l MMA: 20-280
Цикл роботи
MIG: 280/80% l MMA: 280/100%
Напруга холостого ходу, В
65
Діапазон регулювання робочої напруги, В
MIG: 16-21 В;
Регулювання зварювального струму
Плавне
Максимальний вхідний струм, А
MIG:25А, MMA:27А;
Клас ізоляції
Н
Кількість фаз
1
Швидкість подачі зварювальної проволоки, м/хв
MIG: 1-10
Діаметр зварювальної проволоки, мм
Довжина зварювальних проводів (держатель/маса), м
3м / 2м
Максимальна маса катушки зварювальної проволоки, кг
MIG: 5
Коефіціент потужності (cos φ)
0,7
Довжина зварювальної горілки, м
MIG: 3 MMA:3
Ступень захисту
IP21S
Довжина мережевого кабеля, м
2
Упакування
Картонна коробка
Габарити в упаковці
300 х 320 х 530 мм
Вага нетто, кг
9,54 кг
Інверторний напівавтомат на базі IGBT-транзисторів від Sturm AW97PA280 cо зварювальним струмом 20 - 280 А і потужністю в 6,5 кВт призначений для робіт зі зварювання, різання або наплавленню сталей (в т.ч. нержавіючих) і алюмінієвих сплавів. Такому апарату знайдеться місце на автосервісі, виробництві і навіть у комунальному господарстві. Втім, може використовуватися і новачками в зварювальному справі, тому що управління досить просте і наочне. Живиться від побутової мережі 220 В, тому може бути використаний і в "домашній" обстановці: буде корисний в гаражі, майстерні або на дачі. Основна особливість - зварювання електродом і зварювання дротом в захисному середовищі або без неї. Зварювальний апарат 2 в 1 - поєднання MIG / MAG і MMA. В комлекті відповідно додається зварювальний рукав з еврораз'ёмом і кабель з тримачем електрода.
Підтримка зварювання дротом діаметром 0.4-1.2 мм і електродами 1.6-4.0 мм. Зварювальний струм регулюється плавно в межах 20-280 А, напруга - від 16 до 21 В. Значення обох характеристик відображаються на електронних табло на передній панелі апарату. Там же розташовані регулятори (швидкості подачі дроту, струму, напруги), перемикач режиму зварювання і кнопка протягання дроту. Виконано за стандартом IP21S (захист від незначних вертикальних влучень крапель води). Захищений від перегріву, вбудована система захисту просто відключить схеми апарату і сповістить індикатором на передній панелі. Охолодження повітряне, примусове. Працює потужний вентилятор, що знаходиться на задній стороні корпусу. Там же розташована кнопка включення і роз'єм підключення джерела захисного газу.
Особливості:
  • Електродугове зварювання (ММА);
  • Сварка обмідненої зварювальним дротом в середовищі захисного газу (MAG);
  • Кабель для включення режиму MIG або MAG;
  • Євро роз'єм для підключення пальника;
  • Зварювальний рукав 3 м;
  • Тривалість включення (ПВ): MMA 280-80%, MIG / MAG 280-100%;
Присутні наступні зварювальні функції:
  • Hot start - швидкий, полегшений розпал дуги;
  • Arc force - форсування і стабілізація дуги для поліпшення якості зварювального шва;
  • Anti-stick - захист від прилипання електродів;
Комплектація:
  • Наконечник 1 мм - 1 шт .;
  • Наконечник 0.8 мм - 2 шт (1 шт встановлена ​​на пальник);