Зварювальний інвертор Sturm AW97I350
Артикул: AW97I350
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I350 - фото t1
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I350 - фото t2
знято з виробництва
    Обмін або повернення товару
  • 36 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Зварювальні інвертори
  • Виробник Sturm
  • Тип Зварювальний інвертор
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Потужність, Вт 9600 Вт
  • Макс. зварювальний струм, А 350 А
  • Діаметр електрода, мм 1,6 мм
  • 5 мм
  • Методи зварювання MMA
  • Особенности Дисплей
  • Країна збірки Китай
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 36 місяців
Додаткові характеристики:
Зварювальний струм
Температура експлуатації
5 - 40
Напруга, В
230В~ 50 Гц
Потужність
9,6 кВА
Продуктивність на максимальному струмі (ПВ)
350А/60%;
Діаметр електроду, мм
Регулювання зварювального струму
Плавне
Кількість фаз
1
Довжина зварювальних проводів (держатель/маса), м
3/ 2
Довжина мережевого кабеля, м
1,5
Упакування
Картонна коробка
Габарити в упаковці
400x190x230 мм
Вага нетто, кг
3,26
Зварювальний інвертор Sturm AW97I350 володіє широким діапазоном зварювання і працює з електродами товщиною від 1,6 до 5 мм. Пристрій відрізняються невеликою вагою (3,26 кг) та зручними габаритами, в той же час демонструючи високу продуктивність з робочим циклом 60%. Діапазон зварювального струму становить від 20 до 350 А. Точність настройки струму контролюється за допомогою цифрового дисплея. Експлуатувати інвертор рекомендується при температурі -5 - 40 С.
Особливості:
  • Hot start - швидкий, полегшений розпал дуги;
  • Arc force - форсування і стабілізація дуги для поліпшення якості зварювального шва;
  • Anti-stick - захист від прилипання електродів;
  • Кабель живлення має перетин 2 мм 2 на жилу, що мінімізує втрати напруги при підключенні апарата до мережі і збільшує його ефективність;