Зварювальний інвертор Sturm AW97I275C
Артикул: AW97i275DС
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I275C - фото t1
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I275C - фото t2
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I275C - фото t3
знято з виробництва
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Тип Зварювальний інвертор
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Потужність, Вт 8500 Вт
  • Макс. зварювальний струм, А 275 А
  • Діаметр електрода, мм 1,6 мм
  • 4 мм
  • Методи зварювання MMA
  • Особенности Дисплей
  • Кейс
  • Країна збірки Китай
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Зварювальний струм
Температура tксплуатації
Напруга, В
230В~ 50 Гц
Потужність
8,5 кВА
Продуктивність на максимальному струмі (ПВ)
275А/80%
2,8
Зварювальний інвертор Sturm AW97I275C являє собою потужний інструмент для побутового використання. Апарат має широкий діапазон зварювання і працює з електродами товщиною від 1,6 до 4 мм. Пристрій відрізняються невеликою вагою (2,8 кг) та зручними габаритами, в той же час демонструючи високу продуктивність з робочим циклом 80%. Діапазон зварювального струму становить від 20 до 275 А. Точність настройки струму контролюється за допомогою цифрового дисплея. Апарат не має класичного мережевого вимикача, його замінює функція Touch Start, що включає пристрій при торканні електродом заготовки і вимикає при відсутності активності протягом двох хвилин. Експлуатувати інвертор рекомендується при температурі -5 - 40 С.
  • Таким чином попереджаються теплові удари всередині апарату, що збільшує термін його служби. Ненавантажений напруга становить 25,4 В, що є безпечним для людини. При торканні заготовки електродом напруга піднімається до 60 В;
  • Кабель живлення має перетин 2 мм 2 на жилу, що мінімізує втрати напруги при підключенні апарата до мережі і збільшує його ефективність;