Зварювальний інвертор Sturm AW97I255
Артикул: AW97I255
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I255 - фото t1
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I255 - фото t2
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I255 - фото t3
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I255 - фото t4
знято з виробництва
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Зварювальні інвертори
  • Виробник Sturm
  • Тип Зварювальний інвертор
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Потужність, Вт 7700 Вт
  • Макс. зварювальний струм, А 255 А
  • Діаметр електрода, мм 1,6 мм
  • 4 мм
  • Методи зварювання MMA
  • Особенности Антизалипання
  • Форсаж дуги
  • Гарячий старт
  • Дисплей
  • Країна збірки Китай
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Зварювальний струм
Температура експлуатації
Напруга, В
230В~ 50 Гц
Потужність
7,7 кВА
Продуктивність на максимальному струмі (ПВ)
255А/80%
Діаметр електроду, мм
Регулювання зварювального струму
Плавне
Кількість фаз
1
Довжина зварювальних проводів (держатель/маса), м
3 / 2
Довжина мережевого кабеля, м
1,5
Упакування
Картонна коробка
Вага нетто, кг
2,8
Зварювальний інвертор Sturm AW97I255 являє собою потужний інструмент для побутового використання. Апарат має широкий діапазон зварювання і працює з електродами товщиною від 1,6 до 4 мм. Пристрій відрізняються невеликою вагою (2,8 кг) та зручними габаритами, в той же час демонструючи високу продуктивність з робочим циклом 80%. Діапазон зварювального струму становить від 20 до 255 А. Точність настройки струму контролюється за допомогою цифрового дисплея. Апарат не має класичного мережевого вимикача, його замінює функція Touch Start, що включає пристрій при торканні електродом заготовки і вимикає при відсутності активності протягом двох хвилин. Експлуатувати інвертор рекомендується при температурі -5 - 40 С.
Особливості:
  • Hot start - швидкий, полегшений розпал дуги;
  • Arc force - форсування і стабілізація дуги для поліпшення якості зварювального шва;
  • Anti-stick - захист від прилипання електродів;
  • Таким чином попереджаються теплові удари всередині апарату, що збільшує термін його служби. Ненавантажений напруга становить 25,4 В, що є безпечним для людини. При торканні заготовки електродом напруга піднімається до 60 В;
  • Кабель живлення має перетин 2 мм 2 на жилу, що мінімізує втрати напруги при підключенні апарата до мережі і збільшує його ефективність;