Зварювальний інвертор Sturm AW97I255DC
Артикул: AW97i255DС
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I255DC - фото t1
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I255DC - фото t2
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I255DC - фото t3
  • Зварювальний інвертор Sturm AW97I255DC - фото t4
знято з виробництва
    Обмін або повернення товару
  • 36 місяців
    Гарантії на товар
  • Тип Зварювальний інвертор
  • Напруга, В 1 фаза (220 В)
  • Потужність, Вт 7700 Вт
  • Макс. зварювальний струм, А 255 А
  • Діаметр електрода, мм 1,6 мм
  • 4 мм
  • Методи зварювання MMA
  • Особенности Дисплей
  • Кейс
  • Країна збірки Китай
  • Країна бренду Німеччина
  • Гарантія 36 місяців
Додаткові характеристики:
Зварювальний струм
Температура експлуатації
Напруга, В
230В~ 50 Гц
Потужність
7,7 кВА
Продуктивність на максимальному струмі (ПВ)
255А/80%
2,8
Зварювальний інвертор Sturm AW97I255DC являє собою потужний інструмент для побутового використання. Апарат має широкий діапазон зварювання і працює з електродами товщиною від 1,6 до 4 мм. Пристрій відрізняються невеликою вагою (2,8 кг) та зручними габаритами, в той же час демонструючи високу продуктивність з робочим циклом 80%. Діапазон зварювального струму становить від 20 до 255 А. Точність настройки струму контролюється за допомогою цифрового дисплея. Експлуатувати інвертор рекомендується при температурі -5 - 40 С.
  • Кабель живлення має перетин 2 мм 2 на жилу, що мінімізує втрати напруги при підключенні апарата до мережі і збільшує його ефективність;