Універсальний диск по дереву для УШМ Sturm 9020-125-22-3T
Артикул: 9020-125-22-3T
  • Універсальний диск по дереву для УШМ Sturm 9020-125-22-3T - фото t1
  • Універсальний диск по дереву для УШМ Sturm 9020-125-22-3T - фото t2
знято з виробництва
Схожі товари
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Категорія товару Пильні диски
  • Виробник Sturm
  • Призначення Дерево
  • Пластик
  • Гіпсокартон
  • Тип З твердосплавними напайками
  • Діаметр диска 125 мм
  • Діаметр посадкового отвору 22.2 мм
  • Кількість зубів 3 шт
  • Країна бренду Німеччина
Додаткові характеристики:
  • Зовнішній діаметр: 125 мм;
  • Посадка: 22,2 мм.
  • Робочий матеріал: дерево, пластик, гіпсокортон, газолікат;
  • Макс: 12200 / хв
  • Товщина: 3 мм;