Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000
Артикул: KF315VF2000_400V
  • Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 - фото t1
  • Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 - фото t2
  • Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 - фото t3
  • Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 - фото t4
  • Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 - фото t5
  • Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 - фото t6
  • Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 - фото t7
  • Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 - фото t8
  • Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2000 - фото t9
немає в наявності
Схожі товари
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Верстати багатофункціональні
  • Виробник Holzmann
  • Потужність, Вт 5100 Вт
  • Функції Фрезерування
  • Пиляння
  • Напруга 3 фази (380 В)
  • Країна бренду Австрія
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
  • Тип двигуна: Асинхронний
  • Напруга: 380В
  • Вихід на аспірацію: 100 мм
  • Максимальна довжина різання: 2200 мм
  • Потужність двигуна пили (S1/S6): 3,8/5,1 кВт
  • Розміри стаціонарного столу: 890х860 мм
  • Розмір пересувного столу: 2000х270 мм
  • Збільшення столу: 860x890 мм і 860x440 мм
  • Розширення пересувного столу: 750x590 мм
  • Макс. діаметр основної пили: 315 мм
  • Висота столу: 850 мм
  • Потужність двигуна фрезера (S1/S6): 2,8/4 кВт
  • Макс. діаметр інструмента над столом: 200 мм
  • Хід шпинделя: 100 мм
  • Посадковий діаметр шпинделя: 30 мм
  • Макс. діаметр інструмента під столом: 180 мм
  • Розмір упаковки: 830x1040x990 мм, 2080x320x250 мм, 540x480x320 мм
Особливості:
  • Верстат пройшов європейську сертифікацію
  • розширювач столу праворуч, а також планка для упору можуть відкидатися назад
  • нахиляємий пильний вузол з регулюваним по висоті підрізним диском
  • стіл з сірого чавуну з подовжувачем ззаду і опорним черевиком справа
  • алюмінієва каретка з направляючими із загартованої сталі
  • опорний ролик розмічального столу полегшує розміщення заготовки
  • ширина різання до 1330 мм
  • високоякісний упор для фрезерування з притискними пристроями і точним настроюванням
  • електронний світлодіодний індикатор швидкості
  • макс. діаметр фрези 200 мм