Вентилятор акумуляторний Ryobi RCF4-120G
Артикул: 5133006143
Новинка
  • Вентилятор акумуляторний Ryobi RCF4-120G - фото t1
  • Вентилятор акумуляторний Ryobi RCF4-120G - фото t2
  • Вентилятор акумуляторний Ryobi RCF4-120G - фото t3
  • Вентилятор акумуляторний Ryobi RCF4-120G - фото t4
В наявності у постачальника
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Вентилятори
  • Виробник Ryobi
  • Тип настільний
  • Живлення від акумулятора
  • Робочий механізм осьовий
  • Керування механічне
  • Країна бренду Японія
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Тип
акумуляторний
Кількість швидкостей
2
Живлення
акумулятор
Ємність акумулятора
2000 мА·год
Особливості
Частота обертів
Ширина
120 мм
Висота
120 мм
Довжина
230 мм
Вага
0.29 кг /(без акумулятора)
Вага брутто
0.54 кг
Завдяки поворотній на 325 ° (горизонтально) і похилій на 180 ° (вертикально) головці вентилятора, потік повітря можна направити в будь-якому напрямку. Затискач вентилятора Ryobi RCF4-120G має радіус захоплення до 32 мм, що дозволяє надійно закріпити його практично на будь-якому столі, полиці чи краї обладнання, стелажу, велосипеда тощо. Це дає можливість використання вентилятора в різних місцях, не переймаючись стійкістю. Міцний затискач гарантує, що вентилятор залишиться на місці.
Використовуючи акумулятор ємністю 2 А·год (входить до комплекту), в режимі низького енергоспоживання вентилятор Ryobi RCF4-120G забезпечує до 8 годин охолодження на одній зарядці.
Вентилятор акумуляторний Ryobi RCF4-120G USB Lithium 4В поставляється з акумулятором та зарядним пристроєм. Сумісний з усіма акумуляторами Ryobi серії USB Lithium 4В. Можливість використання тих самих акумуляторів для всіх інструментів Ryobi серії USB Lithium.