Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MP
Артикул: 5904067442436
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MP - фото t1
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MP - фото t2
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MP - фото t3
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MP - фото t4
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MP - фото t5
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MP - фото t6
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MP - фото t7
  • Джерело безперебійного живлення Powermat PM-UPS-1000MP - фото t8
Активна потужність
немає в наявності
Схожі товари
  • Тип
    Джерело БЖ
  • Активна потужність
    800 Вт
  • Напруга батареї
    12 В
  • Акумуляторна батарея
    Зовнішня
  • Синусоїдність струму
    Правильна
  • Країна збірки
    Китай
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
  • Категорія товару Джерела безперебійного живлення
  • Виробник Powermat
  • Тип Джерело БЖ
  • Кількість фаз 1 фаза (220 В)
  • Активна потужність 800 Вт
  • Напруга батареї 12 В
  • Тип монтажу Настільні/вертикальні (mini tower)
  • Акумуляторна батарея Зовнішня
  • Синусоїдність струму Правильна
  • Призначення Для компʼютера
  • Для газових котлів
  • Для дому і дачі
  • Для заміського будинку
  • Для побутової техніки
  • Для відеореєстратора
  • Для двоконтурного котла
  • Для котельні
  • Для насоса системи опалення
  • Для освітлення
  • Для офісу
  • Для принтера
  • Для холодильника
  • Для квартири
  • Для ноутбука
  • Для телевізора
  • Особливості Підключення додаткових батарей
  • Без акумулятора
  • Країна бренду Польща
  • Країна збірки Китай
Додаткові характеристики:
Потужність
1000 Ва / 800 Вт
Напруга
230 В
Вихідні розетки
2x розетки 230В із заземленням типу schuko
Захист виходу
Запобіжник
Частота
50 Гц
Тип трансформатора
Тороїдальний
Стабілізація напруги
Так
Форма сигналу напруги
Чиста синусоїда
Спотворення форми сигналу
≤3%
Підтримувані типи акумуляторів
12 В - AGM VRLA і GEL
Зарядна напруга
13,6 В
Максимальний зарядний струм
18A
Захист акумулятора
При 10,2В
Час перемикання
<10 мс
Час роботи ДБЖ
Залежить від використовуваної акумуляторної установки
Звукова індикація
Так
Вага виробу з упаковкою
8,6 кг
  • Функції DC/AC перетворювача, ДБЖ і автоматичного зарядного пристрою об'єднані в одному пристрої.
  • ДБЖ від POWERMAT - це пристрій, який ідеально вирішує цю проблему. Він дозволяє підключати зовнішню батарею / акумуляторну батарею (паралельно) з напругою 12В, має дві вихідні розетки з напругою 230В і дозволяє підтримувати роботу двох пристроїв одночасно.
  • Високошвидкісний 32-бітний мікропроцесор забезпечує точну і безперебійну роботу.
  • Високий струм заряду акумулятора (точні значення див. в таблиці технічних даних).
  • Вбудований стабілізатор мережевої напруги AVR.
  • Адаптований для роботи з необслуговуваними AGM VRLA або GEL акумуляторами.
ПРИКЛАД ЗАСТОСУВАННЯ
  • Комп'ютери
  • Системи сигналізації
  • Робочі станції
  • Сервери
  • Телекомунікаційне та фіскальне обладнання
  • Побутова електроніка
  • Печі, насоси та контролери CO
  • Інше обладнання з будь-яким типом навантаження з адаптованим до пристрою енергоспоживанням.
ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ
БЛОК ЖИВЛЕННЯ ЛІНІЙНО-ІНТЕРАКТИВНОГО ТИПУ
ЧИСТА СИНУСОЇДА
НЕСТАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ - НЕ ПРОБЛЕМА
РК-ДИСПЛЕЙ
РЕЖИМИ РОБОТИ
  • Режим випрямляча: заряджання акумулятора без подачі живлення на навантаження.
ЗАХИСТ:
  • Від перевантаження
  • Від перезаряду та перерозряду
  • Від замикання
  • Від перегріву
  • Від підвищеної та зниженої напруги
ВАЖЛИВІ ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО ПАРАЛЕЛЬНОГО З'ЄДНАННЯ БАТАРЕЙ:
  • Найкраще поєднувати батареї однакової ємності.
  • Вони повинні бути виготовлені за однаковою технологією.
  • Вони повинні використовуватися однаково.
  • Однаковий стан заряду батарей.
  • При заміні батарей на нові, всі батареї повинні бути замінені одночасно.
Відгуки
Відправити відгук
Карина
Відповідь на коментар
Ярослав
Відповідь на коментар
Купив, в очікувані зимових блек-аутів, разом з AGM VRLA АКБ на 100 А/год, якщо не помиляюся, десь в жовтні-листопаді 2023 року. Більше пів року лежав так сказати у мене "на полиці", не задіяний, з травневими блека-аутами 2024 року як знайшов ... ))))))))) дуже задоволений ...