Джерело безперебійного живлення KEMOT PROsinus-800 12V (800VA/500W) чорний
Артикул: URZ3405B
  • Джерело безперебійного живлення KEMOT PROsinus-800 12V (800VA/500W) чорний - фото t1
  • Джерело безперебійного живлення KEMOT PROsinus-800 12V (800VA/500W) чорний - фото t2
  • Джерело безперебійного живлення KEMOT PROsinus-800 12V (800VA/500W) чорний - фото t3
  • Джерело безперебійного живлення KEMOT PROsinus-800 12V (800VA/500W) чорний - фото t4
  • Джерело безперебійного живлення KEMOT PROsinus-800 12V (800VA/500W) чорний - фото t5
Активна потужність
знято з виробництва
Схожі товари
  • Тип
    Джерело БЖ
  • Активна потужність
    500 Вт
  • Напруга батареї
    12 В
  • Акумуляторна батарея
    Зовнішня
  • Синусоїдність струму
    Правильна
  • Країна збірки
    Китай
    Обмін або повернення товару
  • 24 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Джерела безперебійного живлення
  • Виробник KEMOT
  • Тип Джерело БЖ
  • Кількість фаз 1 фаза (220 В)
  • Активна потужність 500 Вт
  • Напруга батареї 12 В
  • Тип монтажу Настільні/вертикальні (mini tower)
  • Акумуляторна батарея Зовнішня
  • Синусоїдність струму Правильна
  • Призначення Для компʼютера
  • Для газових котлів
  • Для дому і дачі
  • Для заміського будинку
  • Для пелетного котла
  • Для твердопаливного котла
  • Для побутової техніки
  • Для відеореєстратора
  • Для двоконтурного котла
  • Для котельні
  • Для насоса системи опалення
  • Для насосної станції (свердловини)
  • Для освітлення
  • Для офісу
  • Для принтера
  • Для холодильника
  • Для циркуляційного насоса
  • Для сонячних батарей
  • Для квартири
  • Для ноутбука
  • Для телевізора
  • Для системи опалення
  • Особливості Підключення додаткових батарей
  • Без акумулятора
  • Країна бренду Польща
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 24 місяців
Додаткові характеристики:
Максимальна потужність
800 ВА
Номінальна потужність
500 Вт
Напруга акумулятора
12 В
Ємність акумулятора
50-200 Аг (рекомендовано: 80 Аг)
Вхідна частота
Вихідна частота
Вихідна ефективність
>=85% (постійний струм - змінний струм)
Максимальна напруга батареї
15 В
Струм заряду акумулятора
10 А макс.
Розрахунковий час заряджання
4-14 годин (залежить від ємності акумулятора)
Діапазон вхідної напруги
Діапазон вихідної напруги
230 В AC +/-5% / інвертор: 230 В AC+/-3%
Форма вихідної напруги
Чиста синусоїда
Час перемикання
<= 4 мс
Захист
Захист від перевантаження, короткого замикання, підвищеної або зниженої напруги
Допустима робоча температура
0 - 40°C
Допустима вологість
10 - 90%
Габарити
Вага
4,6 кг
Перетворювачі напруги серії PROsinus використовуються для живлення електричних пристроїв, що вимагають напруги 230 В змінного струму від акумуляторів і автомобільних установок з напругою 12 В постійного струму. Вони також можуть успішно використовуватися як аварійне джерело живлення для пристроїв, що вимагають безперервного живлення, наприклад, печей і насосів центрального опалення. Іншим застосуванням є можливість вибору пріоритету роботи між аварійним живленням, коли акумулятор заряджається до 100% ємності, і пріоритетом сонячної енергії, що дозволяє підключати зовнішнє джерело для зарядки акумулятора, наприклад, фотоелектричні панелі.
В одному корпусі з кольоровим дисплеєм розміщені автоматичний стабілізатор мережевої напруги AVR, зарядний пристрій, чистий SINUS-інвертор на основі тороїдального трансформатора, який компенсує різну реактивну потужність споживачів (можна комбінувати ємнісні, індуктивні та резистивні навантаження) і дуже гнучко реагує на перевантаження (запуск насосів, компресорів, двигунів). Інвертор може працювати в режимі ДБЖ, що забезпечує безперервну і безперебійну роботу повітродувок, живильників, насосів тощо. Пристрій автоматично перемикається на роботу від акумулятора після зникнення напруги в мережі і заряджає батарею, коли напруга 230В повертається.
Переваги
  • Автоматичний вентилятор для охолодження інвертора з датчиком температури
  • Низьке споживання струму в режимі очікування
  • Сигналізація розряду акумулятора
  • З'єднувальний кабель для затискачів акумулятора
  • Випрямляч, функція ДБЖ
  • Автоматична зарядка акумулятора при відновленні живлення від мережі
  • Дві розетки 230В на задній панелі пристрою
Особливості
  • Безперервна потужність до 700 Вт
  • Імпульсна потужність 800 ВА
  • Вхідна напруга: 12В
  • Вихідна напруга: 230В/10 50Гц/0.5