Джерело безперебійного живлення AZO Digital UPS-4000SR Sinus 12V
Артикул: AZO00D1259
  • Джерело безперебійного живлення AZO Digital UPS-4000SR Sinus 12V - фото t1
  • Джерело безперебійного живлення AZO Digital UPS-4000SR Sinus 12V - фото t2
  • Джерело безперебійного живлення AZO Digital UPS-4000SR Sinus 12V - фото t3
  • Джерело безперебійного живлення AZO Digital UPS-4000SR Sinus 12V - фото t4
Активна потужність
В наявності у постачальника
  • Тип
    Джерело БЖ
  • Активна потужність
    2000 Вт
  • Напруга батареї
    12 В
  • Акумуляторна батарея
    Зовнішня
  • Синусоїдність струму
    Правильна
  • Країна збірки
    Китай
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Уточнюйте
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Гарантія
  • 14 днів
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Джерела безперебійного живлення
  • Виробник AZO Digital
  • Тип Джерело БЖ
  • Кількість фаз 1 фаза (220 В)
  • Активна потужність 2000 Вт
  • Напруга батареї 12 В
  • Тип монтажу Настінні
  • Акумуляторна батарея Зовнішня
  • Синусоїдність струму Правильна
  • Призначення Для компʼютера
  • Для газових котлів
  • Для дому і дачі
  • Для заміського будинку
  • Для пелетного котла
  • Для твердопаливного котла
  • Для побутової техніки
  • Для відеореєстратора
  • Для двоконтурного котла
  • Для котельні
  • Для насоса системи опалення
  • Для насосної станції (свердловини)
  • Для освітлення
  • Для офісу
  • Для принтера
  • Для холодильника
  • Для циркуляційного насоса
  • Для сонячних батарей
  • Для квартири
  • Для ноутбука
  • Для телевізора
  • Для системи опалення
  • Особливості Підключення додаткових батарей
  • Без акумулятора
  • Країна бренду Польща
  • Країна збірки Китай
Додаткові характеристики:
Блок живлення:
12В акумулятор або 230В мережа
Вхідна напруга:
11÷15 В постійного струму
Вхідна напруга:
230 В змінного струму
Вихідна напруга:
230 В змінного струму
Максимальна потужність:
Безперервна потужність:
2000 Вт
Форма вихідної напруги:
Синусоїдальний
Струм заряду акумулятора:
15 A
Тип акумулятора:
AGM, GEL, LiFePO4
Функція AVR:
Так від 170 В змінного струму (затримка 17 с)
USB-порт:
2 порти (2.1А)
Пульт дистанційного керування:
ТАК (кабель - 5 метрів)
Захист від перевантаження:
Так
Захист від короткого замикання:
Так
Тепловий захист:
80°C
Захист від перенапруги джерела живлення:
15 В постійного струму
Споживання струму холостого ходу:
0.75A
Час перемикання:
Менше 15 мс
Попередження про розряд батареї:
Робоча температура:
-25°C ~ +55°C
Коефіцієнт корисної дії:
Вище 92%
Охолодження:
Активне
Роз'єм живлення:
Гвинтовий роз'єм M10
Вихідна розетка 230В:
2 x E (зі штифтом)
Корпус:
Алюміній
Ступінь захисту (IP):
IP21
Розміри ДхШхВ:
400x230x107 мм
Вага:
5,8 кг
Функції об'єднані в одному блоці:
  • DC/AC перетворювач чистої синусоїди
Особливості пристрою:
  • Кабельний пульт дистанційного керування
  • Процесорний контроль форми і напруги на виході - чиста синусоїда на виході
  • Захист від перевантаження, короткого замикання і тепловий захист
  • 3-ступінчастий зарядний пристрій
  • Індикація зниженої та підвищеної напруги, а також стану глибоко розрядженого акумулятора
  • Інтелектуальне безступінчасте керування вентилятором
  • Короткий час перемикання
  • Високий коефіцієнт корисної дії
  • Низьке споживання струму холостого ходу нижче 0,75 А
  • 2 вихідні розетки 230 В змінного струму
  • відсутність фіксованої фази на виході
  • Гарантована якість та надійність
Комплектація:
  • ДБЖ UPS-4000SR SINUS 4000W