Інвертор гібридний Deye SUN-125K-SG02HP3-EU-GM10
Артикул: SUN-125K-SG02HP3-EU-GM10
Новинка
  • Інвертор гібридний Deye SUN-125K-SG02HP3-EU-GM10 - фото t1
  • Інвертор гібридний Deye SUN-125K-SG02HP3-EU-GM10 - фото t2
  • Інвертор гібридний Deye SUN-125K-SG02HP3-EU-GM10 - фото t3
  • Інвертор гібридний Deye SUN-125K-SG02HP3-EU-GM10 - фото t4
  • Інвертор гібридний Deye SUN-125K-SG02HP3-EU-GM10 - фото t5
Очікується
Схожі товари
  • Напруга мережі
    3 фази (380 В)
    Обмін або повернення товару
  • 12 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Сонячні інвертори
  • Виробник DEYE
  • Вхідна потужність 200000 Вт
  • Вихідна потужність 125000 Вт
  • Пікова потужність (одномоментна) 135000 Вт
  • Тип Гібридні (Hybrid)
  • Клас Високовольтні
  • Особливості З функцією підмішування
  • Країна бренду Китай
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Тип акумулятора
Літій-іонний
Діапазон напруги АКБ
160–1000 В
Макс. струм зарядки АКБ
100+100 А
Макс. струм розрядки АКБ
100+100 А
Стратегія зарядки
Автоадаптація до BMS
Кількість входів АКБ
2
Макс. потужність PV (доступна)
250000 Вт
Макс. вхідна потужність PV
200000 Вт
1000 В
Пускова напруга
180 В
Діапазон MPPT
150–850 В
650 В
42×10 А
63×10 А
Кількість MPPT
10
2
Номінальна потужність (AC)
125000 Вт
Макс. повна потужність
135000 Вт
Номінальний струм
189.4 / 181.2 А
Макс. струм
204.6 / 195.7 А
Байпас (пропускний струм)
250 А
Коефіцієнт потужності
0.8 (випередження / відставання)
Напруга мережі
Частота мережі
Тип підключення
3L+N+PE
THDi
<3%
DC інжекція
<0.5%
Максимальний ККД
98.7%
Євро ККД
98.1%
>99%
Захист
Рівень захисту (SPD)
Type II (DC), Type II (AC)
Дисплей
LCD + LED
Інтерфейси
RS485, RS232, CAN
Моніторинг
GPRS / WiFi / Bluetooth / 4G / LAN (опц.)
Робоча температура
-40…+60°C
Вологість
0–100%
Макс. висота
Рівень шуму
≤65 дБ
Ступінь захисту
IP65
Топологія
Без трансформатора
Категорія перенапруги
OVC II (DC), OVC III (AC)
Охолодження
Інтелектуальне
Габарити (Д×Ш×В)
734×1091×344 мм
  • 100% незбалансований вихід.
  • Підключення по змінному струму (AC couple) для модернізації існуючих сонячних систем.
  • Максимальний струм заряду/розряду 200А.