- Випалювач бур’янів електричний Grizzly HUV600-2000
Артикул: GRWHUV600-2000
В наявності у постачальника
При отриманні замовлення
(післяплата)
Оплата за реквізитами
Безготівка
(з ПДВ і без ПДВ)
Оператор
Дата
Ціна
Нова пошта
Уточнюйте
Тариф перевізника
Нова пошта
Кур'єрУточнюйте
Тариф перевізника
Самовивіз
Уточнюйте
Безкоштовно
Гарантія
14 днів
Обмін або повернення товару
12 місяців
Гарантії на товар
- Категорія товару Випалювач бур'янів
- Виробник Grizzly
- Потужність 2000 Вт
- Країна бренду США
- Країна збірки Китай
- Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики:
Напруга | 230 В |
Потужність | 2000 Вт |
Температура | 600 °C |
Довжина | 1,8 м |
Вага нетто | 0,8 кг |
Вага брутто | 1,5 кг |
Екологічний спосіб очищення тротуару та під'їзної дороги
Комплектація:
Насадка
Інструкція
Упаковка
Технічна документація Grizzly HUV600-2000 (PL)
Порівняння
В наявності у постачальника
Китай
2000 Вт
США
Grizzly
Обприскувач акумуляторний ранцевий FORTE KF-16
Відправимо за 24 год
Китай
Україна
FORTE
3 м
16 л
Акумуляторний
Ранцевий
Рідкі препарати
VRLA/SLA
Так
5 Бар
Подрібнювач садовий електричний Makita UD2500
Відправимо за 24 год
36 місяців
Японія
Makita
Електричний
Професійні
Фрезерна система
Пластиковий бак
2500 Вт
45 мм
67 л
Универсальный измельчитель
Пила ланцюгова акумуляторна MAKITA DUC353Z (без АКБ та ЗП)
В наявності (з вітрини)
36 місяців
Японія
Makita
Акумуляторна
Професійний
Безключове (SDS)
Так
350 мм
3/8"
18 В
Поперечне
Автоматична змазка ланцюга
Блокування кнопки увімкнення
Для дому та дачі
Для домашнього господарства
Для походів (туризму)
Для заготівлі дров
Для саду та городу (для обрізки дерев)
Масляна
Безщітковий
Мотокоса Husqvarna 128R
США
Швеція
Husqvarna
Побутовий
Двигун зверху
Двотактний
2,4 мм
Волосінь+ ніж
Велосипедна
Ранцевий
Нерозбірна
Пряма
25 см
40 см
1,1 к.c
Ні
Мотокоса Oleo-Mac Sparta 25
Італія
Oleo-Mac
Напівпрофесійний
Двигун зверху
Двотактний
3,3 мм
Волосінь+ ніж
Велосипедна
Наплічний
Нерозбірна
Пряма
25 см
41 см
1 к.c
Ні
800 Вт
2000 Вт
Гарантія
Країна збірки
Потужність
Країна бренду
Виробник
Радіус розпилення по горизонталі, м
Ємність баку, л
Тип живлення
Конструкція
Розпорошувальні препарати
Тип акумулятора
Телескопічна штанга
Робочий тиск, Бар
Клас
Ріжучий механізм
Контейнер для збору
Потужність, Ват
Максимальний діаметр гілок, мм
Ємність контейнера, л
Основне призначення
Натяг ланцюга
Інерційне гальмо ланцюга
Довжина шини, мм
Крок ланцюга, "
Напруга акумулятора, В
Розташування двигуна
Особливості
Призначення
Система змащення ланцюга
Тип двигуна
Товщина волосіні, мм
Ріжуча система
Тип рукоятки
Ремінь
Конструкція штанги
Виконання штанги
Ширина косіння ножем, см
Ширина косіння волосінню, см
Потужність бензинових, к.с
Висока потужність (2200 Вт/3 к.с +)