Степлер садовий для підв'язування рослин EMTOP EPTM1251
Артикул: EPTM1251
Краща ціна
Відео огляд
  • Степлер садовий для підв'язування рослин EMTOP EPTM1251 - фото t1
  • Степлер садовий для підв'язування рослин EMTOP EPTM1251 - фото t2
  • Степлер садовий для підв'язування рослин EMTOP EPTM1251 - фото t3
  • Степлер садовий для підв'язування рослин EMTOP EPTM1251 - фото t4
  • Дивитися Відео
Відправимо за 24 год
На складі
130 шт.
Товар в наших
Ви можете переглянути цей товар у наших магазинах. Нижче вказано наявність товару в магазинах.
    (з ПДВ і без ПДВ)
  • Оплата частинами ПриватБанк
    (3 платежі)
  • Оплата частинами Monobank
    (3 платежі)
  • Онлайн оплата WayForPay
  • Оператор
    Дата
    Ціна
  • Нова пошта
    Сьогодні
    Тариф перевізника
  • Нова пошта
    Кур'єр
    Сьогодні
    Тариф перевізника
  • Самовивіз
    Безкоштовно
Аналогічний товар іншого виробника
Степлер садовий Garden Line SEN5362
в наявності
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
  • Категорія товару Степлери садові (тапенери)
  • Виробник EMTOP
  • Країна бренду Китай
Додаткові характеристики:
Розмір:
12,5"
Розмір скоби:
7х4х0.55 мм
Розмір стрічки (діаметр х довжина):
1 мм х 25~30 м
Швидкість і зручність роботи
Якісна конструкція
Ергономічний дизайн
Багатофункціональність
Економія витратних матеріалів
Захист рослин
  • Значна економія часу при підв’язуванні рослин.
  • Надійність і довговічність конструкції.
  • Універсальність для різних типів культур.
  • Простота використання навіть для новачків.
  • Мінімізація витрат на підв’язувальні матеріали.
Особливості:
  • Операція однією рукою
  • Розкриття кола стрічки можна регулювати
Комплектація:
  • 1 шт. еластична садова стрічка для стяжки 11 мм х 25 м.
  • З 200 скобами 7х4х0.55 мм