Набір акумуляторний Makita DK18021S:кущоріз + тример + ножиці
Артикул: DK18021S
  • Набір акумуляторний Makita DK18021S:кущоріз + тример + ножиці - фото t1
знято з виробництва
Схожі товари
    Обмін або повернення товару
  • 36 місяців
    Гарантії на товар
  • Категорія товару Набори садової техніки
  • Виробник Makita
  • Тип живлення Акумуляторний
  • Набір містить Кущоріз
  • Акумуляторна батарея
  • Пристрій зарядний
  • Тример
  • Ножиці
  • Напруга акумулятора, В 18 В
  • Ємність акумулятора, Аг 1,3 Аг
  • Країна бренду Японія
  • Країна збірки Китай
  • Гарантія 36 місяців
Додаткові характеристики:
Акумуляторний кущоріз BUH523:
Напруга акумулятора
18 В
Ємність акумулятора
1,3 А·год
Довжина різу
52 см
Товщина різання
15 мм
Вага
3,1 кг
 Акумуляторний тример для BUR181:
Напруга акумулятора
18 В
Ємність акумулятора
1,3 А·год
Макс. число обертів різального інструменту
7800 об./хв
Ширина пропилу
26 см
Вага
2,9 кг
 Акумуляторні газонні ножиці BUM168:
18 В
1,3 А·год
Ширина леза
160 мм